Друга хвиля пандемії може стати масштабнішою за першу

12 окт 2020 EEST

Здоров'я людини

Мар'ян Галевич

Понад 16 тисяч нових випадків зараження коронавірусною хворобою зареєстровано за останню добу у Франції. Це на 10 тисяч менше, ніж добою раніше (майже 27 тисяч - новий рекорд для Франції). В цілому в країні було виявлено понад 730 тисяч випадків інфікування.

Цього тижня до наявних міст, де запроваджено максимальний рівень тривоги, потрапили Ліон, Лілль, Гренобль і Сент-Етьєн. Раніше до числа зон найвищої небезпеки були включені Париж, Екс-Марсель і острів Гваделупа.

Зростання числа заражень прискорився в Італії, де до недавнього часу ситуація була відносно спокійною. За останню добу в країні виявлено майже 5,5 тисяч нових випадків. За час пандемії в Італії заразилися близько 350 тисяч чоловік.

Майже 13 тисяч нових випадків виявлено в неділю в Великобританії. Загальна кількість заражених перевищила позначку в 600 тисяч осіб. Як очікується, в понеділок прем'єр-міністр Борис Джонсон може оголосити про нові карантинні заходи, зокрема, про тимчасове закриття ресторанів і пабів в деяких містах Англії.