Огляд Подій Закарпаття

“Золотий» ремонт від п. Ольховенка у Закарпатському НДЕКЦ

12:26 GMT+3
TelegramFacebookTwitter
“Золотий» ремонт від п. Ольховенка у Закарпатському НДЕКЦ

До закарпатських чудотворців сміливо можна додати і екс-начальника Закарпатського НДЕКЦ Сергія Ольховенка, уродженця Вінниччини. Щоправда, до лику святих він явно не тягне, а от щодо начудити в роботі… Профі вищого ґатунку. Тут хоч одразу пиши житіє п. Сергія. Там і екшен, і романтика, і пригоди, і кримінал, і корупція. Словом, за порівняно невеликий період часу наш персонаж надовго врізався у спогади тих людей, котрі з ним мали нещастя свого часу працювати. Наше видання просто дещо скромно в кількох штрихах описати в кількох десятках матеріалів його «подвиги». Та хіба то багато. Хіба що пролог. Діянь в активі Сергія значно більше. Слава Богу, компетентні органи пішли назустріч і стали фіксувати наші статті, які вилилися у кілька кримінальних проваджень. Ну, щоби не стерти з пам’яті «героїчні» поступки за час перебування Сергія на Срібній Землі. 
Наш інформаційний портал знову звертає увагу на капітальний ремонт в будівлі для Закарпатського НДЕКЦ за адресою м. Ужгород, по вул. Слов’янській Набережній, який організував п. Ольховенко. Начебто справді зроблена хороша справа, щоб створити єдиний центр в одному адмінприміщенні. Але, чомусь п. Сергій провів такі розрахунки, що на Слов’янській Набережній, яке було придбано за 28 122 249 гривень, не вмістився особовий склад НДЕКЦ у повному обсязіе
Це мабуть лише вищому керівництву були відомі наполеонівські плани Сергія. Талант! Все напевно тому, що п. Сергій чергове зекономив на спеціалістів, які б провели відповідні розрахунки площі, тощо... А замість цього сам взимку ходив і вираховував все кроками.
Для чого думати про підлеглих? Тут треба інше для роботи: сауна, дждакузі, спальні, кухня та інші приміщення для різних розваг. Скажімо, приїдуть перевіряючи зі столиці, то навіщо світитися, коли тут, в адмінприміщенні такий комплекс, що бізнесмени позаздрять. Те, що тут могли бути кабінети для роботи, Сергія, мабуть, не хвилювало. Ось він, клондайк Срібної Землі!

Та площа явно не єдиний штрих в роботі  п. Ольховенка. Керівника (на той час) ще зацікавило питання як фіктивно зробити ремонт... так би мовити, щоб свіжа фарба не відрізнялася від стін, які були пофарбовані до придбання будівлі і щоби це  не помітила інспекція МВС чи КРУ.
Щоби все було як книжка пише, п. Сергій звернувся до фірми ПП «Фірма ВІТ» (ЄРДПО 34888281), яка за «малюсіньку» плату всього…  1500000 грн. виконала капітальний ремонт адмінбудівлі по наб. Слов’янська 25 в м. Ужгороді. 
Крім цього договір п. Ольховенко уклав на підставі – ДОГОВІРНОЇ ЦІНИ!!!
А для чого тоді існують тендери? Чому б було не пропустити ці ремонтні роботи через тендер, де б за чесну ціну був зроблений ремонт, а залишок коштів можна було роздати експертам на премії?
Ну нехай, п. Сергій сперечається, що не порушив законодавство... Тоді залишається найбільше відкрите питання! Для чого необхідно було робити капітальний ремонт будівлі, якщо у доповідній записці на ім’я державного секретаря МВС України п. Тахтая чітко було прописано, що більшість приміщень будівлі знаходяться у відмінному технічному стані та придатні до подальшого використання без капітального та поточного ремонтів!!!???  Щось тут явно не клеїться в п. Ольховенка!
Як бачить читач, для колишнього керівника і закони не писані і доповідні записки МВС не беруться до уваги. Наяву тільки одне, що оскільки оцінили комерційну жилку таланта з Вінниці п. Сергія з будівельними, земельними та ремонтними роботами на Закарпатті, тому він і подався у Дніпровське НДЕКЦ аж цілим завідувачем відділу будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності. Але як стало відомо з конфіденційних джерел, п. Сергія там не оцінили його професіоналізм і він тепер в пошуках нових керівних посад та експертний напрямків, вакансії на яких відсутні... Цікаво, кого цього разу посунуть з крісла для п. Сергія, так як він стверджував у славнозвісній курилці, що є улюбленим учнем – пана Федотова, Теплицького та і діючого Кримчука?
В нас є наявні фото ілюстрації зроблені в грудні 2016 всіх кабінетів та цілого приміщення, які після ремонту і по даний час практично не змінились, навіть тон не помінявся 
Так було до ремонту  - так стало після ремонту (світильник та штори ті ж самі..). Чи не тому теперішнє керівництво навідріз відмовило нам провести відеозйомку приміщень, влаштувавши футбол зі столичними босами. 
Якщо оглянути всі приміщення, то лише в 5-6  кабінетах зробили косметичний марафет.  Тоді виникає логічне запитання: це півтора мільйона? Тоді дах будівлі мав бути як мінімум з сусального золота. Людина, яка підписувала акти виконаних робіт після нашого матеріалу чомусь закрила свою підприємницьку діяльність…
І знову в черговий раз ми надали відповідні документи для правоохоронних органів та інших компетентних установ інформацію для вивчення «подвигів» (у ККУ це зловживання) владою та службовим становищем у корисливих цілях та нецільове використання державних коштів  п. Ольховенка.

 

“Золотий» ремонт від п. Ольховенка у Закарпатському НДЕКЦ“Золотий» ремонт від п. Ольховенка у Закарпатському НДЕКЦ“Золотий» ремонт від п. Ольховенка у Закарпатському НДЕКЦ“Золотий» ремонт від п. Ольховенка у Закарпатському НДЕКЦ“Золотий» ремонт від п. Ольховенка у Закарпатському НДЕКЦ

Далі буде...

Антикорупційне агентство
Special Investigation of Corruption Objects. (SICO.EU)
Спеціальні розслідування об’єктів корупції Європа-Україна.