Заволодіння понад 2 млн грн на будівництві тублікарні в Нижній Апші – підозрюють керівника підрядної фірми

13 Jan 2021 EET

Огляд Подій Закарпаття

Юля Основ'яненко

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури повідомлено про підозру колишньому керівнику приватної фірми, яка займалася будівництвом туберкульозної лікарні ОКТМО «Фтизіатрія» у с. Нижня Апша Тячівського району.

У ході досудового розслідування, яке здійснюють співробітники СУ ГУНП в Закарпатській області за оперативного супроводу обласного управління СБУ, з’ясовано, що реальні обсяги та вартість робіт не відповідають заявленим у проєктній та звітній документації. Це підтверджують висновки судової будівельно-технічної експертизи.

Так, сума збитків обласному бюджету склала понад 2 млн грн. Більш ніж половиною вказаних коштів підрядник заволодів, недовиконавши роботи по влаштуванню комунікацій.

Дії підприємця кваліфіковано за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 5 ст. 191 (заволодінням майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах) КК України.

Триває слідство, перевіряється можлива причетність до незаконної діяльності певних посадових осіб та інженерів з технічного нагляду.

Прокуратура Закарпатської області

Прокуратура Закарпатської області