Закарпатські суб’єкти господарювання зареєстрували 19 програмних РРО

24.09.2020
Закарпаття

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області зазначають, що програмні касові апарати в краї зареєстрували 4 юридичні особи та 15 фізичних осіб підприємців.

Використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій для проведення розрахункових операцій під час продажу товарів і послуг, торгівлі валютними цінностями, приймання готівки для подальшого її переказу, бізнес має можливість із 1 серпня 2020 року.

Із застосуванням програмних РРО не розширилась кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюється обов’язок використовувати РРО/ПРРО згідно з вимогами Закону України про РРО та Податковим кодексом України. Нагадуємо, що такий обов’язок для фізичних осіб – підприємців платників єдиного податку ІІ-ІV груп виникає лише з 1 квітня 2021 року.

Ті суб’єкти господарювання, які на сьогодні ще не мають обов’язку застосовувати РРО/ПРРО, можуть долучитись до тестування ПРРО. Враховуючи, що норми щодо обов’язкової фіскалізації наберуть чинності поступово – з 01.01.2021 та з 01.04.2021, зацікавлені у застосуванні ПРРО суб’єкти господарювання можуть взяти участь у апробації роботи ПРРО та АРІ, оцінити їх функціонал та набути досвід щодо використання ПРРО.

Вся актуальна інформація щодо ПРРО розміщена ТУТ.