Як Тячівська райлікарня на одній закупці 55 тисяч "нагріла" ?

Яринич Федір Михайлович
13.05.2020
Закарпаття

Про сімейні статки родини головного лікаря КНП «Тячіська районна лікарня» Федора Яринича ми вже писали в попередніх публікаціях. Питань виникло багато. Наразі чекаємо на  реакцію правохоронців з Києва, бо на закарпатських надії немає. Питання звідки стільки готівки на «руках» залишається відкритим для нашої групи журналістів, котрі проводять журналістське розстеження «простого» головного лікаря Тячівської РЛ пана Федіра Яринича. Давайте проведемо моніторинг всіх закупок, які здійснює Тячівська РЛ протягом його правління і покажемо читачу ті суми які витрачено платниками податків на обладнання, забезпечення та облаштування лікарні. Наголошуємо й на тому, що наше розслідування стосуватиметься сум грошей які в закупках перевищують 50 тис. грн. бо так цікавіше. 
Ми повертаємось до відомого вже нам «персонажу» головного «медичного» замовника Тячівська РЛ в особі п. Яринича Федіра Михайловича.
У часи коли в державі є проблемним питанням наповнення бюджету та виплата зарплати лікарям, Тячівська РЛ яка є комунальним закладом районної ради вправно освоює кошти на активних закупках в часи пандемії коронавірусу... 
В травні цього року згідно системи державних закупівель PROZORRO Тячівська РЛ закупила для потреб лікарні «ДК 021:2015 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Система моніторингу фізіологічних показників - Монітори пацієнта, НК 024:2019 33586Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта)» це важлива закупка Тячівською РЛ для пацієнтів району та Є тільки одне АЛЕ... закупка виявилась аж занадто ДОРОГА.

Ціна товару завишена в декілька десятків тисяч... До прикладу ми публікуємо ціни які є у відкритому доступі з назвою товару який закупила Тячівська РЛ то ж виходить, щось тут не ТАК... Розбираємо все в деталях та згідно офіційних документів опублікованих на платформі PROZORRO.

Загальна сума однієї закупівлі  в системі PROZORRO склала 252 тис. 288 грн.

Загальна сума однієї закупівлі  в системі PROZORRO склала 252 тис. 288 грн.

Тепер в деталях  
Ціна монітору контролю життєво важливих показників БІОМЕД ВМ1000А  в різних магазинах приблизно 17500 - 18 000 тис. грн.

БІОМЕД ВМ1000А

Тячівська ж лікарня їх закупила по 23 тис. грн. без ПДВ кількістью 2 – шт. На рівному місці  10 тис. грн. ЗАВИЩЕНО або ж як кажуть в народі «ОТКАТ» замовнику. Та насправді цікавіше буде далі - суми більші.

Ціна монітору пацієнта "БИОМЕД" ВМ800D на офіційному сайті компанії коштує 72 тис 360 грн. а в додатку №1 який йшов до договору про закупівлю він коштує 94 тис. 878 грн. і це без ПДВ.

БИОМЕД" ВМ800D

БИОМЕД" ВМ800D

Фірма яка виявилась постачальником товару такий собі ПП СІНКРО МЕДИКА, (до слова досить активний підприємець) котрий зареєстрований в м.Ужгород за адресою вул.Гагаріна, 42 кв.1.. Тобто виходить так, що сертифікований товар офіційного представника БІОМЕД, який на порядок дешевшу ціну ДАЄ це НЕ КОМІЛЬФО??? А ПП  СІНКРО МЕДИКА яка тут явно лише фірма "прокладка" ЦЕ КОМІЛЬФО? 22 тис.518 грн. на одному припараті а їх закупили 2-шт    і ЩО МАЄМО? (це відкрите питання до правохоронних органів) на рівному місці Тячівська РЛ «натендерила» 45 тис. грн.  а додавши ціну першої закупки 10 тис. грн. і ВУАЛЯ... одна закупка Тячівської РЛ якою КЕРУЄ «простий» головний лікар Яринич Федір Михайлович «нагріла» 55 тис.грн. І це все  підтверджено документами у формі звіту.

Форма звіту про виконня договору про закупівлю
Шановні жителі Тячівщини, згідно всіх закупівель Тячівської РЛ у ВАС дорогенькі вже лікарня повинна виглядати як пятизірковий готель.

До слова мешканцям району, коли йтимете на стаціонарне лікування до Тячівської РЛ то піжаму не купляйте бо ЇХ також закупили 300 – комплектів витративши 84 тис. грн. – до грудня 2020 року повинні бути в лікарні...

до грудня 2020 року повинні бути в лікарні...

Далі буде... якщо, звичайно, нас не заб’ють

Антикорупційне агентство

Special Investigation of Corruption Objects. (SICO.EU)

Спеціальні розслідування об’єктів корупції Європа-Україна

Підписуйтесь на Telegram канал :https://t.me/zidonews