В Ужгороді відновлюють лінії мережі вуличного освітлення

23 Jul 2021 EEST

Огляд Подій Закарпаття

Юля Основ'яненко

Сьогодні в Ужгороді відновлюють лінії мережі вуличного освітлення на вулицях Олександра Богомольця, Генерала Свободи, Кальмана Міксата, ремонтують трансформаторну підстанцію на вул. Юрія Гагаріна-Коритнянській.

На лівому березі міста проводять профілактику світлофорів. Працівники обслуговувальних компаній прибирають закріплені за ними території. Уночі механізовано мили та прибирали дороги.

Продовжують косити зелені зони – на вулицях Марії Заньковецької, Яна Гуса, транспортних колах на вулицях Минайській та Богдана Хмельницького. Підстригають живопліт у Ротарі-парку, сквері Томаша Масарика, Слов’янській набережній. Сухі дерева видаляють на проспекті Свободи та площі Богдана Хмельницького.

Продовжують капремонт вулиць Капушанської, Тиводара Легоцького, Миколи Лелекача, Слов’янської набережної (укладають плитку під транспортним мостом Масарика). Підготовчі роботи – фрезування асфальту – проводять у рамках капремонту частини вулиці Собранецької (від перехрестя з вулицею Василя Докучаєва до перехрестя з вулицею Олександра Грибоєдова). Покриття з ФЕМ-плитки укладають у рамках капремонту внутрішньоквартальної території на вулиці Капушанській, 151.

Поточний ремонт роблять на вулицях Закарпатській, Яна Гуса, Іллі Бродлаковича, Загорській, Михайла Салтикова–Щедріна. Продовжують наносити дорожню розмітку на вулицях Ужгорода.