В Мукачеві на стадіоні «Харчовик» відбудеться дебютний Меморіал-пам’яті з футболу серед ветеранів

23 Jul 2021 EEST

Огляд Подій Закарпаття

Юля Основ'яненко

У неділю, 25 липня, на мукачівському стадіоні «Харчовик» відбудеться дебютний Меморіал-пам’яті з футболу серед ветеранів (50+) знаному футболісту, чудовому тренеру, почесному громадянину міста Мукачево (посмертно) Віктору Івановичу Ряшку. Урочисте відкриття о 10:00. До міста над Латорицею приїдуть команди з Берегова, Волівця, Іршави та господарі.

Зініціював проведення цього спортивного заходу депутат Мукачівської міської ради, капітан команди «Карпати-ветеран», кум В. І. Ряшка Олександр Переста.

Віктора Івановича Ряшка по праву можна назвати найуспішнішим футбольним тренером Закарпаття XXI століття. Він фактично з нуля створив команду (ФК ОСК «Закарпаття»), яка з ІІ ліги першості України тернистим шляхом пробилася у перший, а через два роки – в елітний дивізіони, де теж заставила з собою рахуватися кращі футбольні колективи країни.

На місцевому рівні підопічні В. Ряшка (ФК «Віжибу», ФК «Лінет», ФК «Мукачево») 10 разів виборювали чемпіонат, кубок та Суперкубок Закарпаття (рекорд!).

Чемпіонат Закарпаття – ФК «Віжибу» (1996, 1997 та 1998 рр.) та ФК «Мукачево» (2007, 2008 та 2012 рр.).

Кубок Закарпаття – ФК «Віжибу» (1996 рік) та фіналіст (ФК «Мукачево» – 2007 р.).

Суперкубок області – ФК «Лінет» (1998 р.) та ФК «Мукачево» (2007–2009 рр.).

Автор цих рядків до турніру підготував книжечку про В. І. Ряшка з яким багато літ працював у ФК ОСК «Закарпаття». Він був напрочуд чуйною, відвертою, справедливою та об’єктивною людиною. Над усе любив матінку- природу, матінку-правду та свою велику чудову родину.

Василь ГАДЖЕГА, голова обласного осередку асоціації спортивних журналістів України