У Закарпатській ОДА відбудеться зустріч голови ТСК ВР України з питань захисту інвесторів з консулами Словаччини, Румунії та Угорщини

[node:title]
19.09.2020
Закарпаття

В понеділок 21 вересня Голова ТСК з питань захисту прав інвесторів, заступниця голови фракції «Слуга Народу» у Верховній Раді Галина Янченко відвідає Закарпаття.

О 10.00 народна депутатка візьме участь у багатосторонній зустрічі з представниками консульств Словаччини, Румунії та Угорщини, головою Закарпатської ОДА Олексієм Петровим, депутатом Закарпатської обласної ради, заступником голови комісії з інвестицій та розвитку бізнесу Петром Добромільським.
Під час зустрічі сторони обговорять актуальні питання двосторонньої співпраці між країнами, плани із поглиблення економічного співробітництва, розвитку інвестиційного потенціалу Закарпаття.
Галина Янченко презентує Тимчасову спеціальну комісію з питань захисту прав інвесторів, яку вона очолює у Верховній Раді України.
Об 11.00 у приміщенні Закарпатської ОДА відбудеться брифінг за результатами зустрічі.
О 14.00 в м. Іршава за участі Галини Янченко відбудеться відкриття «Офісу підтримки бізнесу» - регіонального представництва ТСК з питань захисту прав інвесторів.

Після чого голова ТСК з питань захисту прав інвесторів у Верховній Раді проведе зустріч із представниками бізнесу.

З приводу питань та коментарів для представників ЗМІ: +380955473054, Ольга (представник піар Верховної Ради).