Туризм, як основа економічного розвитку громад Міжгірщини

[node:title]
29.05.2020
Закарпаття

Конференція «Туризм, як основа економічного розвитку громад Міжгірщини», організована за підтримки голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова, проходила протягом двох днів у с. Пилипець.

Під час зустрічі обговорили перспективи розвитку туризму в гірських районах області, реалізація яких можлива при умові спільної співпраці влади та бізнесу.

Зокрема:
● покращення та розбудову транспортної інфраструктури;
● перспективні проєкти щодо поводження із твердими побутовими відходами та утилізацією сміття;
● облаштування потрібної інфраструктури поблизу туристично-привабливих об’єктів;
● підвищення якості надання послуг;
● підготовка кваліфікованих кадрів. 

Участь у заході взяли представники місцевих органів влади, суб’єкти туристичної сфери, Агенцій регіонального розвитку, науковці та місцеві жителі, які зацікавлені в розвитку громади.

Під час конференції присутні закликали усіх суб’єктів туристичної діяльності не підвищувати ціни на послуги цього року. А також, враховуючи ситуацію з COVID-19, передбачити на туристичних об’єктах встановлення безконтактних приладів обслуговування.
На підставі конференції експерти розроблять та оприлюднять чіткий план розвитку туристичної галузі та виходу її з кризи після пом’якшення карантинних умов. Програма має відповідати основним пріоритетам та завданням Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021–2027 років.