Системні статки головного лікаря Яринича з Тячівщини

Системні статки головного лікаря Яринича з Тячівщини
05.05.2020

Про системну корупцію в органах державної влади написано вже чимало. Та «дірки» в законодавстві, корупційна гідра в правохоронних органах не дають довести гучні справи до жодного вироку. Дивлячись на виділені кошти для розвитку медицини в цілому то в Україні у міських та районних лікарнях вже давно мали б стояти просто п'ятизіркові готелі, а не розвалені приміщення з облупленими спорудами, антисанітарія та ще й до того зухвале ставлення до пацієнтів. Безкарність, як відомо, породжує нові злочини. На жаль, цей принцип притаманний до практично усіх щабелів як державної влади, виконавчої так і правохоронних органів. Аналізуючи відкриті джерела фінансування ми розпочинаємо розслідування про «VIP-здобутки» - чиновників, де показуватимемо суми які освоюють лікарні та державні установи в порівнянні з реальними фактами та виглядом. Коли головний лікар працює на посаді керівника більше десяти років, то в нього вже виробляється імунітет «ЗБРЕХАТИ», а в реаліях кум, сват, брат то цей ланцюжок корупції приведе до всіх «діячів» розкрадання бюджету. Тож йтимемо мовою офіційних фактів та пояснень. Коментарі щодо викриття схем корупції братимемо всіма засобами телекомунікацій. Почнемо з віддаленого району Закарпаття, а саме з Тячівської райлікарні, де вже кілька десятків років керує (або ж рулить), депутат Закарпатської обласної ради Федір Яринич.

Трохи з біографії нашого розслідування.

Народився Федір Михайлович Яринич, 20 травня 1961 року в с. Угля Тячівського району. Закінчив Хустське медичне училище, лікувальний факультет Чернігівського медичного інституту. Заслужений лікар України. Трудову діяльність розпочав фельдшером урологічного відділення Тячівської ЦРЛ.

Працював головним лікарем Новоселицької лікарської амбулаторії, начальником відділу, відтак – управління охорони здоров’я Тячівської райдержадміністрації, лікарем Новоселицької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. З листопада 2014 року до цього часу очолював відділ охорони здоров’я Тячівської райдержадміністрації.

Про політичне минуле-сучасне!

Свою політичну кар'єру він розпочав ще у далекому 1999 році де був керівником структурного підрозділу та заснував «новоселицький сільський первинний партійний осередок соціал-демократичної партії україни» де за цією ж адресою реєстрації до сих пір зареєстроване таке собі підприємство ПП «ТВІС» ми до нього повернемося у наших розслідуваннях, адже воно фігурує у великих освоєннях бюджетних коштів.

У 2008 році він став керівником первинного осередку «Єдиного центру», адреса ж реєстрації осередку це місце проживання Федіра Михайловича, а це село Новоселиця, вул.Вайди, 147 (тут ми в подальшому також відкриємо декілька схем із зареєстрованими за адресою підприємствами і освоєння ними коштів).

Вже у 2015 році п. Яринич став головою Тячівської районної партійної організації політичної партії "НАШ КРАЙ" яка була зареєстрована на вотчині Федіра Михайловича у с.Велика Уголька.

В тому ж 2015 році він вже висувався на вибори до Закарпатської обласної ради від «Єдиного центру» де і був обраний депутатом облради. Про діяльність пана Яринича ми публікуватимемо трохи згодом – отримавши відповідь на журналістський інформаційний запит.

Яринич Федір Михайлович

Позитивних процесів в Україні є багато. Одним з таких і було створення Національного агентства з питань запобігання корупції коротко НАБУ. Маючи співпрацю з цим відомством нам неодноразово зазначали, що доберуться вони і до чиновників в регіонах. Як не допомогти колегам у викритті корупційних схем... Допоможемо й надішлемо, та ще й проконтролюємо.

Отже ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а саме подана декларація Яринич Федіром Михайловичем нам повинна показати всі статки здобуті сім'єю з джерелом доходу та майном.

Переглядаючи декларацію, яку подав Федір Яринич виникає логічне питання: Вартість на дату набуття та Вартість за останньою оцінкою майна у вашій чи спільній власності?

Тут видно дарують земельні ділянки, будинки та квартири, бо ж у графі про ці відомості [НЕ ВІДОМО] хоча всі все знають. Смішно, але не по-закону.

Системні статки головного лікаря Яринича з Тячівщини

Цікаво як в квартирі квадратурою в 59,43 м2 де є рівномірна частка 25% живуть 4-ри людини. Можливо фантом для прописки? Перевіримо.

Системні статки головного лікаря Яринича з Тячівщини

Про власність всього майна котре є у цієї родини писати треба багато, але хитрощі які використовують при поданні декларації буде цікавіше. Не все майно вказане у декларації, а знаєте чому? Бо ж по мірках тячівських чиновників ВСЕ в декларацю не ВЛІЗЕ. Йдемо далі...

Федір Михайлович має у власності дві земельні ділянки у с.Новоселиця яку отримав у 1998 році та в с.Велика Уголька у 2003 році.

Житловий будинок у власності з 2012 року в с. Велика Уголька та квартиру отриману в 1999 році в с.Новоселиця.

Дружина ж Федіра Михайловича не пасла задніх то ж у 2010 році отримала земельну ділянку у м.Тячів і в тому ж розі ще й земельну ділянку тільки вже у с.Новоселиця. Будинок купила в 2013 у м.Тячів і Аптеку-магазин у с.Новоселиця теж в цьому році. Видно в «Лото забаву» виграла.

Цікавішим стає те, що сім’я Яриничів згідно декларації має тільки два автомобілі "Hyundai TUCSON" 2008 року та "Hyundai ACCENT" 1.6 2007 року і все це у власності дружини. Яринич Марії Михайлівни.

А от "TOYOTA LAND CRUISER PRADO 150" 2019 року з номерним знаком АА3233ЕМ, зареєстрована на юридичну особу в м.Києві (надіюся ви здогадуєтеся чия це юридична фірма? І хто покровитель?) на якій їздить пан Яринич звідки??

Системні статки головного лікаря Яринича з Тячівщини

Про корпоративні права і частки

Дружина Федіра Михайловича має 20% у ТОВ «ПІК-КОМФОРТ», а це частка у сумі 200 тис.грн. яке займається дуже великим переліком видів діяльності перераховую, щоб потім було зрозуміло де фігурувала ця фірма у освоєнні бюджетних коштів:

 • Лісопильне та стругальне виробництво;
 • Виробництво дерев'яної тари;
 • Виробництво інших виробів з деревини;
 • виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння;
 • Виробництво інших виробів із бетону гіпсу та цементу;
 • Електромонтажні роботи;
 • Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування;
 • Інші будівельно-монтажні роботи; Штукатурні роботи; Установлення столярних виробів;
 • Покриття підлоги й облицювання стін;
 • Малярні роботи та скління; Інші роботи із завершення будівництва;
 • Інші спеціалізовані будівельні роботи, н. в. і. у.;
 • Оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням;
 • Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткованням і приладдям до нього;
 • Неспеціалізована оптова торгівля;
 • Інші види роздрібної торгівлі в неспеціалізованих магазинах;
 • Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах;
 • Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами;
 • Вантажний автомобільний транспорт;
 • Будівництво житлових і нежитлових будівель;

Тільки не дивуйтеся про суми які я публікуватиму з відкритих реєстрів! Бо й самому в голові ЗАКРУТИЛОСЯ! Отже йдемо далі по Е-декларуванню. А тут вже значно цікавіше бо ж подарунки, гроші та й ще ВАЛЮТА. В Україні взагалі то заробітну плату лікарям платять у гривнях, але на Тячівщині їх конвертують і у валюту – вона ж стабільніша і цифр менше....

 

 

Отже, Яринич Федір Михайлович за основним місцем роботи й за сумісництвом отримав 255941 тис. грн. жінка далеко не втекла, хоч і посади і обов’язки різні "назарплатила" на 232062 тис.грн. загальний ОФІЦІЙНИЙ дохід - 488003 майже півмільйона вітчизняних, а з часткою у ТОВ «ПІК-КОМФОРТ» - 200 тис. грн. виходить 688003 тис.грн.

Системні статки головного лікаря Яринича з Тячівщини

Системні статки головного лікаря Яринича з Тячівщини

Питань до заробітних плат ніби й немає та є одне але... Звідки у родини стільки валюти та готівкових коштів в гривнях?

Окрім заробітної плати сім’я Яриничів має чималу суму грошових активів це 550 тис.грн 10 тис євро та 32 тис. доларів США. Мабуть, бідні жили на хлібі і воді. Економили, на чому лише могли? Та дивлячись на обличчя п. Яринича цього не скажеш.

Підсумовуючи набуте майно та активи які вказані в декларації ми можемо дойти до такого висновку. На Тячівщині «Лото забава» - рулить, бо ж з такими статками як у цієї родини ну ЯВНО не хочеться йти на заробітки...

Не збігається тут і сума..Чому??? Хай в НАЗК з цими фактами розбираються, а ми просто їм допомагатимемо.

Дорівнює по сумах загальний дохід по з/п становить 688 003 тис.грн., а грошових активів 550 тис.грн 10 тис.євро (290000 тис.грн. станом на 05-05-2020) і 32 тис.дол.США (859200 тис.грн. станом на 05-05-2020) в сумі активи перевищують більше ніж у два рази офіційні доходи і ця сума становить 1 млн. 699200 тис.грн! Так не дивуйтеся бо в наступних матеріалах буде все набагато цікавіше... думайте кого вибираєте і хто розкрадатиме ваші податки в подальшому...

Далі буде... якщо, звичайно, нас не заб’ють

Антикорупційне агентство

Special Investigation of Corruption Objects. (SICO.EU)

Спеціальні розслідування об’єктів корупції Європа-Україна

Підписуйтесь на Telegram канал :https://t.me/zidonews