Першим заступником голови Закарпатської ОДА призначено Мирослава Білецького

19 Feb 2021 EET

Огляд Подій Закарпаття

Юля Основ'яненко

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков підписав розпорядження про призначення мене на посаду свого першого заступника, пише на своїй сторінці у ФБ Мирослав Білецький.

Розпочинаючи роботу у найвищому крайовому органі, розумію всю відповідальність, що лягає на мої плечі. Але водночас і відчуваю, що маю сили, достатньо досвіду та знань, аби змінити життя у рідному Закарпатті на краще.

Працюватиму над впровадженням програм Уряду, але, водночас, маю також власну програму дій і проєкти, які хочу реалізувати.

‼️Передусім, це розвиток місцевої медицини, покращення умов праці медиків та забезпечення їх хорошим і сучасним обладнанням. Ми включили проєкт реконструкції Обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології у фонд регіонального розвитку на 2021 рік. Крім того, шукаємо передове медичне обладнання, яке центр може отримати вже цього року. У нас є лікарі, які можуть зробити надскладні операції, але для цього їм потрібен професійний медичний інвентар. Певен, що з новим обладнанням наші медики врятують не один десяток життів.

‼️Вже не перший рік ідуть розмови про розбудову митного поста «Ужгород». Але я маю намір покласти край цим розмовам. Ми реалізуємо проєкт реконструкції КПП на українсько-словацькому кордоні, відремонтуємо дороги, що ведуть до митного пункту, запустимо електронну чергу для пришвидшення процедури перетину кордону не лише для вантажних, а й для легкових авто. Досить червоніти і відчувати сором щоразу, як заїжджаєш на територію України. Пункти пропуску – перше враження про нашу країну. Воно повинно приємно дивувати, а не насторожувати і розчаровувати.

‼️Ще один напрямок, якому приділятиму багато уваги – екологія. Здається, лише лінивий не говорив про наші забруднені річки та їх береги, зменшення кількості пластику у повсякденному житті, утилізацію відходів. Про ці всі речі у Європі просто вже ніхто не говорить, бо все це на практиці давно виконується. Нам теж слід брати з європейців приклад, переймати досвід і робити рішучі кроки для збереження природи Закарпаття. Інакше вже дуже скоро ми можемо стати на порозі екологічної катастрофи.

Стартуємо!🔥