Закарпаття

На Закарпатті збільшили фінансування на встановлення системи відеоспостереження - Мирослав Білецький

18:11 GMT+3
TelegramFacebookTwitter

На Закарпатті збільшили фінансування на встановлення системи відеоспостереження, ремонт доріг і проєкти аеропорту. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

За його словами, майже 4,5 млн грн виділили на соціально-економічний розвиток окремих територій, зокрема, 2 млн 444 тис. грн спрямують на будівництво інтегрованої загальнообласної системи відеоспостереження та відеоаналітики «Безпечне Закарпаття» та коригування проєкту капремонту автодороги загального користування місцевого значення О 071204 Середнє – Анталовці.

Ще 5 млн 363 тис. грн виділили на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об`єктів соціально-культурної сфери. Серед них проєкти аеропорту «Ужгород». Окрім того, 534,6 тис. грн спрямували на коригування проєкту капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино.

Ще 9 млн 295 тис. грн спрямували на відновлення мережі місцевих доріг після погодження відповідного переліку з Укравтодором.