На Закарпатті у Творчій лабораторії створюють соціальні мультики

16.10.2020
Закарпаття

На Закарпатті тривають заняття «Творчої навчальноїлабораторії анімаційних фільмів», започаткований Закарпатською фільмкомісією у  рамках проєкту ГО "Смарт Поінт Ужгород" "Акселератор важливих ідей".

«Мета - створення спільноти охочих створювати анімацію», – розповів В’ячеслав Єгоров, організатор заходу (Закарпатська фільмкомісія).  – Учасники – школярі, студенти Закарпатської академії мистецтв, Коледжу мистецтв ім.А.Ерделі, всі ті, кому цікава сучасна анімація». 

На заняттях учасники вивчають, як ідею перетворити на гарну історію, як створювати персонажів за допомогою програмного забезпечення, як анімувати тощо. «Також ми навчаємо, як розробити драматургію, щоб мультики було цікаво дивитися, як використовувати музичне оформлення, та багато іншого. Зосередилися на соціальній тематиці мультфільмів.», - додає В’ячеслав Єгоров.

Викладачі Творчої навчальної лабораторії анімаційних фільмів –це професійні викладачі із Закарпатської академії мистецтв, Ужгородського інституту культури і мистецтв, зокрема, Дарія Єгорова, Дарина Задорожна, Олександр Куцик, заслужений артист України, режисер-постановник.

Проєкт виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проєкту ГО "Смарт Поінт Ужгород" "Акселератор важливих ідей".