Мирослав Білецький:"Для мене відновлення роботи нашого летовища було принциповим та пріоритетним"

10 Jun 2021 EEST

Огляд Подій Закарпаття

Юля Основ'яненко

Офіс Президента України відзначив роботу керівництва Закарпаття в питаннях Міжнародного аеропорта «Ужгород». Адже за дуже короткий строк у Закарпатській ОДА розробили, оголосили торги на проєкти капітального ремонту асфальтобетонного покриття руліжної доріжки, розширення і ремонту покриття перону та стоянок повітряних суден.

Про це ішлося на селекторній нараді в облдержадміністрації під головуванням представника Офісу Президента України.

Вже наступного тижня на платформі Prozoro оголосять тендер на реконструкцію світосигнальної системи аеродрому. А також найближчим часом стартують торги на реконструкцію аеровокзалу та будівництво аварійно-рятувальної станції міжнародного аеропорту «Ужгород».

Для нашого краю це стратегічно важливо. Для мене з перших днів на посаді першого заступника голови Закарпатської ОДА відновлення роботи нашого летовища було принциповим та пріоритетним.

Одним із перших моїх завдань було виготовити проєкти капітального ремонту асфальтобетонного покриття руліжної доріжки, розширення і ремонту покриття перону та стоянок повітряних суден у найкоротші терміни.

На його виконання я дав місяць. Це було 25 лютого.

Уже 24 березня у нас були 3 проєкти з експертизою. Відтак оголосили торги на більш ніж 56 млн.грн.

Як депутат Закарпатської обласної ради я неодноразово стояв на тому, що ужгородське летовище повинно працювати, бути затребуваним і рентабельним. Тому за дорученням Анатолій Полосков - голова Закарпатської ОДА взяв питання відновлення роботи аеропорту «Ужгород» під особистий контроль.

Підготовка об’єкту до прийому літаків була саме вчасною, адже у 14 квітня на державному рівні повідомили про відновлення повітряного сполучення між Ужгородом та Києвом.

У планах реалізація ще трьох проєктів, які маємо намір закінчити до кінця року. У підсумку ми отримаємо оновлений аеропорт, який буде розвиватись, приймати більше рейсів, робити свій внесок у зростання економічного потенціалу Закарпаття.