Кримінальний СОС у Тячівській райлікарні

Кримінальний СОС  у Тячівській райлікарні
04.05.2020
Закарпаття

Схоже на те, що Тячівщина стає одним із об’єктів, який потраплятиме у наш об’ктив. І одна із “заслуг” цього є діяльність головного лікаря КНП “Тячівська районна лікарня” Федора Яринича. Схоже на те, що діяльність цього головного медика району таки потрапить у відповідні органи. Ну, а ми допоможемо. Тим більше, як нам стало відомо, п. Яринич вже підключає своїх покровителів, щоби журналісти не писали критичні статті про стан медичних справ у районі. А то якось невдобно виходить, що такий безлад твориться. Одразу попереджаємо: при найменшому тиску чи погрозах ми будемо звертатися одразу у столицю і публікувати прізвища всіх, що робитиме на нас тиск. Як і обіцяли, ми будемо подавати лише факти. Тим більше, що після першої публікації ми почули реакцію людей: невже таки після цього зможуть зробити незалежну перевірку медзакладу, а після виявлених прорахунків та недоліків притягнути до відповідальності винуватців. 8 квітня цього року в групі “Голос Тячівщини”, що в соціальній мережі Фейсбук ми побачили чергову інформацію: 
“ТЯЧІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ТЕРАПІЇ НА КАРАНТИНІ

 

Кримінальний СОС  у Тячівській райлікарні
Інфекційне відділення Тячівської ЦРЛ та пральня Хустсьої ЦРЛ найвідоміші пам’ятки знищення медицини Закарпаття. Як стало відомо з джерел у Тячівській лікарні після скандалу в мережі з інфекційним відділенням незаконно призначений директор Тячівської лікарні Яринич Ф.М. закрив взагалі інфекційне відділення та перевів його у ЛОР відділення і все це робиться в умовах пандемії коронавірусу. Також завдяки бездарному керуванню Яринича усе відділення терапії закрито у зв’язку з ізоляцією його персоналу та всіх пацієнтів які там лікувались бо там лікувалася декілька днів жінка, якій підтвердили коронавірус, тобто практично 50 людей тепер мають бути на самоізоляції. Тобто непрофесійність, легковажність керівника лікарні призведе до колапсу, не буде де приймати хворих і кому лікувати. Варто нагадати, що перед цим Яринич відмовився прийняти експрес тести як допомогу від сім’ї одного з нардепів і по цьому факту нардеп вже звернувся до МВС та прокуратури. Нагадуємо, що Яринич є незаконно поза конкурсом призначений на посаду керівника лікарні своїм політичним соратником Грабарем І. І. з яким вірогідно його поєднує спільний бізнес по виробництву плитки, яку стелять по всій лікарні замість приведення до порядку інфекційного відділення. Також серед партнерів Яринича в плиточному бізнесі є Харченко, який бере участь в одному з проектів де співзасновником є дружина нардепа Петьовки. Чи має нардеп або його сім’я відношення до плиточного бізнесу своїх політичних партнерів він поки коментар не дав, сподіваємося почути його позицію найближчим часом. Мешканці Тячівщини мають бажання дізнатися чому Тячівська поліція на чолі з новим керівником не звернула увагу на безлад у медицині. Звісно громада Тячівщини має знати і політичних покровителів цього беззаконня, а саме місцева БЮТ та тим же Яриничом Ф. М., а разом уся ця компанія представляє інтереси нардепа Петьовки В.В. і прагне за будь яку ціну під любими прапорами зайти до місцевих рад і вже майже добити район повністю.” 
Виклад і стиль збережено. 
Замість свого вердикту подамо кілька коментарів тих людей з Тячівщини, в яких вже накипіло в душі. 

Кримінальний СОС  у Тячівській райлікарні

Ярослав Роспопа: На жаль, довгі роки бездарного керування Тячівською районною лікарнею бездарними “менеджерами-лікарями” призвело до стану лікарні, яка стала напевно гіршою в області, хоча знаходиться в одному з кращих районних центрів, у найбільшому районі України. Вона все була чиїмсь бізнес проектом, де пацієнти займають останнє місце по важливості.

Чиста правда: 163 репости. І лише 36 коментарів. Люди бояться слово написати.

Оксана Пазак: Нема слів тільки крик душі... Цей кре..ин іще дві неділі казав, що в лікарні лежать 8 хворих з пневмонією і він не бачить підстав робити тести...

Кримінальний СОС  у Тячівській райлікарні
Стелла Бочкай: Всі, хто витрачає час на хвальбу Яринича, подивіться на ікони, через вашу мовчазну згоду люди не мають елементарних умов, де про них подбають і допоможуть. 

Кримінальний СОС  у Тячівській райлікарні
Віра Бібен: Він хороший ніколи не був, а зараз роздерибанив увесь медпесонал — скоротивши і зараз нікому працювати.

Кримінальний СОС  у Тячівській райлікарні
Любов Герей: колись мала справу з ним по інсуліну! Страшна людина, яка дбає лише про себе, на хворих йому паралельно! Бути керівником йому не можна! Має бізнес — хай відійде від професійних обов’язків!

Кримінальний СОС  у Тячівській райлікарні
Лідія Бедзер: Ця людина довела лікарню до ужасного стану критичного стану... Який це лікар що невміє розібрати тести і запевняв, що люди не виїжджали за кордон і не контактували. Позор там в тій лікарні не короновірус підхопиш ще 100 вірусів ганьба позор. 

Кримінальний СОС  у Тячівській райлікарні
П. Яринич! Ми намагалися підбирати відгуки, де відсутні образи. Однак крик душі людей, частина яких були вашими пацієнтами вражає. Невже це не зачіпає вашу професійну честь? Невже ви не давали клятву Гіпократа? Невже треба так допрацюватися, щоби вас люди так зненавиділи? 

(далі буде)

Антикорупційне агентство
Special Investigation of Corruption Objects. (SICO.EU)
Спеціальні розслідування об’єктів корупції Європа-Україна

Підписуйтесь на Telegram канал :https://t.me/zidonews