Огляд Подій Закарпаття

Хто вкрав 11 000 000 гривень на ремонт КНП "Тячівська районна лікарня"

14:48 GMT+3
TelegramFacebookTwitter

Куди поділись 11 мільйонів гривень на ремонт приймального відділення КНП «Тячівська районна лікарня», чому будівельників не розраховують, а роботи проводив невідомо хто - чергова афера директора Яринича!

Роботи практично підійшли до логічного завершення, пише у ФБ НКП "Тячівська районна лікарня". Ремонт оцінимо на 3 з мінусом. Але суть не в цьому. Куди поділись державні кошти - ось основне питання? Чому не розраховані підрядники і хто ці підрядники? Відповідь на жодне питання ми так і не отримали.

Прораб Олександр Ботош сам напрошується на інтерв`ю. Каже: йому та сімом підлеглим місяцями боргують 150 тисяч гривень. І завжди відмовки одні й ті ж - завтра. Сам же будівельник не приховує, не розрахували й інші фірми, щоправда, на яку працював він - не знає і досі. Взяли паспорт, код і все. Хто-зна, можливо, на чоловіка ще й кредит оформили..?

Щодня до Олександра Ботоша приходять його колишні підлеглі та вимагають гроші. Він у відчаї: продати 12-річну машину - не вихід, грошей вистачить одному-двом. Треба продавати будинок.

Загалом роботи усіх працівників оцінює в 1 мільйон гривень. Будматеріалів пішло ще на 2. А де осядуть інші 8 чи вже осіли? Риторичні питання - у Яринича та його подільників. Ну нехай. Дозволяють у нашій державі красти - крадуть. Але чому не розраховуються із простими робочими???

Усі афери Яринича - у наступних матеріалах!