Хто вкрав 11 000 000 гривень на ремонт КНП "Тячівська районна лікарня"

05 Dec 2020 EET

Огляд Подій Закарпаття

Юля Основ'яненко

Куди поділись 11 мільйонів гривень на ремонт приймального відділення КНП «Тячівська районна лікарня», чому будівельників не розраховують, а роботи проводив невідомо хто - чергова афера директора Яринича!

Роботи практично підійшли до логічного завершення, пише у ФБ НКП "Тячівська районна лікарня". Ремонт оцінимо на 3 з мінусом. Але суть не в цьому. Куди поділись державні кошти - ось основне питання? Чому не розраховані підрядники і хто ці підрядники? Відповідь на жодне питання ми так і не отримали.

Прораб Олександр Ботош сам напрошується на інтерв`ю. Каже: йому та сімом підлеглим місяцями боргують 150 тисяч гривень. І завжди відмовки одні й ті ж - завтра. Сам же будівельник не приховує, не розрахували й інші фірми, щоправда, на яку працював він - не знає і досі. Взяли паспорт, код і все. Хто-зна, можливо, на чоловіка ще й кредит оформили..?

Щодня до Олександра Ботоша приходять його колишні підлеглі та вимагають гроші. Він у відчаї: продати 12-річну машину - не вихід, грошей вистачить одному-двом. Треба продавати будинок.

Загалом роботи усіх працівників оцінює в 1 мільйон гривень. Будматеріалів пішло ще на 2. А де осядуть інші 8 чи вже осіли? Риторичні питання - у Яринича та його подільників. Ну нехай. Дозволяють у нашій державі красти - крадуть. Але чому не розраховуються із простими робочими???

Усі афери Яринича - у наступних матеріалах!