Закарпаття

Хто стоїть за земельним «дерибаном» славнозвісного «Модуля М» в Ужгороді?

13:56 GMT+3
TelegramFacebookTwitter

Про земельні махінації з землями в місті над Ужем журналісти публікували немало розслідувань. Жодна справа, котра стосувалася оборудками з землями не дійшла до законного завершення, бо ж як в міськраді кажуть якщо «зайшло», то за питання проголосують, а попередні керманичі місцевої та обласної прокуратури завжди були в долі чи темі з кланом «дерибанщиків» земель. Питання скільки ж квартир, та земель отримав екс-прокурор Гаврилюк, екс-прокурор м. Ужгорода Кириленко та прокурори які були закріплені за місцевою владою, що у влади «спускались» справи на гальмах або ж у випадку котрий ми опишемо повністю закривалися. Мова йтиме про ПРАТ «Модуль М» - котрий став ласим шматком для мера м. Ужгорода Богдана Андріїва та його бізнес партнера Букатко Олександра. Користуючись відкритою системою зв’азків you control дороги чітко вказують на осіб які пов’язані з фірмами забудовниками та й до самої родини Андріївих. Тож йдемо по-порядку. Чотири фірми вирішили подати клопотання на проекти відведення земельних ділянок! Назви фірм є «прокладками» у даних клопотаннях, бо ж у системі з’вязків чітко вимальовується зв’язок з родиною Андріївих та відомим забудовником в м.Ужгороді ТОВ «Газда-Люкс», де за останнім чітко прослідковується зв’язок з мільярдером Алексом Ровтом. Як кажуть в Закарпатті – хороші покровителі запорука успіху.

Створені фірми ТОВ ІНВЕСТГРУП К, ТОВ ІНВЕСТГРУП К-1, ТОВ ІНВЕСТГРУП К-2, ТОВ ІНВЕСТГРУП К-3 мають чи не пряме підпорядкування до партнерів по-бізнесу та родини Андріївих, а в ТОВ ІНВЕСТГРУП К-3, Данканич Олександр Васильович є керівником ДП «СТАР», відомого як Термал-стар. Думаю хто стоїть за цим комплексом і є бенефіціаром в Ужгороді добре знають.

Про холдинг компаній які пов’язані з Алексом Ровтом ми досліджувати не будемо, бо мільярдерами стають не просто так, а от добросовісними це вже питання не до нас….

Хто стоїть за земельним «дерибаном» славнозвісного «Модуля М» в Ужгороді?

Йдемо по схемі зв’язків в іншу сторону – родини Андріївих.

Йдемо по схемі зв’язків в іншу сторону – родини Андріївих.

Питання до нових керівників місцевої та обласної прокуратури: чому мер міста НЕ проголосував за дане питання? Конфлікт інтересів? Бо ж попередні керманичі відкрите кримінальне провадження за номером: 42019071030000177 «злили», а справу Гаврилюк з Кириленком «похоронили»!

З власних джерел нам відомо, що по цьому питанню «зайшло», але старою каденцією депутатів просто не встигли проголосувати, бо розголос був. Слідкуватимемо за цією ситуацією прискіпливо! Побачимо 28 січня чи пройде це питання на сесії. Андріїв всіх просить протягнути це питання!Навіть в деяких кругах обіцяє чималі дивіденди. А справу № 260/1830/20 призначену до судового розгляду по суті на 21 січня 2021 року на 15:00 год – Андріїв «порішав»? Побачимо!

Питання до правохоронних органів Хто з керівників писав клопотання до міськради? Сумнівним є сам6е клопотання! Без дати та без підпису? Як так вийшло …? Дослідіть щодо заяв про відмову від земельних ділянок…. може хтось підробив? Тут зрозуміло єдине, що при правильному спрацюванні правоохоронців ХТОСЬ таки сидітиме… Попередні прокурори справу закрили, а нові надіємось доведуть до законного рішення…?

Хто стоїть за земельним «дерибаном» славнозвісного «Модуля М» в Ужгороді?

До слова 2.5847 га який вказано на карті вже у власності у пана Данканича О.В, і дивним чином він в засновниках Інвестгруп К-3, малувато землі йому напевне? Закон про норму 2 га тут не ДІЄ?

Є надія на нове керівництво у правоохоронних органах міста та області, та новий склад депутатського корпусу міськради.  Питання законності повинно бути в першу чергу.

То ж хто стоїть за масштабною схемою дерибану цієї землі: питання до правоохоронних органів. З власних джерел також відомо, що це група нардепів із Закарпаття, які до слова хочуть грати в чесну гру, і «замучені» та конфліктні землі їм не потрібно бо авторитетом  - дорожать.

То ж хто стоїть за масштабною схемою дерибану цієї землі: питання до правоохоронних органів. З власних джерел також відомо, що це група нардепів із Закарпаття, які до слова хочуть грати в чесну гру, і «замучені» та конфліктні землі їм не потрібно бо авторитетом  - дорожать.

Далі буде..

П.Б. для ІА "ЗІДО"

Закарпаття