Хто підставляє під кримінал КУ "Управління спільною власністю територіальних громад" Закарпатської обласної ради?

Хто підставляє під кримінал КУ "Управління спільною власністю територіальних громад" Закарпатської обласної ради?
01.06.2020
Закарпаття

Про різноманітні хитромудрі схеми у державних структурах писати можна дуже багато. Українці в деяких випадках є передовими у створенні різних схем як корупційних так і інших. До нашого видання звернулися люди які чесно вийшли на торги Prozorro та придбали  вбудовані нежитлові приміщення на другому та мансардному поверсі будівлі за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, площа Театральна, 6. Але тут раптово виявилася перепона для переможця торгів. Щоби розібратися, хто за цим усім стоїть ми розпочали проводити власне розслідуваня. Отож, все по порядку.. Вигравши торги на відкритому аукціоні в інформації про замовника є т. зв. контактна особа, тобто людина яка безпосередньо контактує через оприлюднені засоби зв’язку з переможцем. В нашому випадку цією контактною особою виявився такий собі Філіп Василь Степанович працівник  КУ "Управління спільною власністю територіальних громад" Закарпатської обласної ради, який повинен узгоджувати всі деталі щодо договору купівлі продажу та платіжні деталі.

Про різноманітні хитромудрі схеми у державних структурах писати можна дуже багато. Українці в деяких випадках є передовими у створенні різних схем як корупційних так і інших. До нашого видання звернулися люди які чесно вийшли на торги Prozorro та придбали  вбудовані нежитлові приміщення на другому та мансардному поверсі будівлі за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, площа Театральна, 6. Але тут раптово виявилася перепона для переможця торгів. Щоби розібратися, хто за цим усім стоїть ми розпочали проводити власне розслідуваня. Отож, все по порядку.. Вигравши торги на відкритому аукціоні в інформації про замовника є т. зв. контактна особа, тобто людина яка безпосередньо контактує через оприлюднені засоби зв’язку з переможцем. В нашому випадку цією контактною особою виявився такий собі Філіп Василь Степанович працівник  КУ "Управління спільною власністю територіальних громад" Закарпатської обласної ради, який повинен узгоджувати всі деталі щодо договору купівлі продажу та платіжні деталі.

В системі «Прозорро» чітко вказано особу яка перемогла та контактні дані переможця, чи уповноваженого представника. 19.05.2020 був опублікований протокол про результати електронного аукціону, здається, робота пішла .... Та Василь Філіп з невідомих причин став придумувати різні версії й затягував процес підписання (узгодження) договору купівлі-продажу з переможцем, посилаючись на якісь відрядження і свою постійну зайнятість. До слова, мова йде про  близько 4-х мільонів гривень у казну держави.

В системі «Прозорро» чітко вказано особу яка перемогла та контактні дані переможця, чи уповноваженого представника. 19.05.2020 був опублікований протокол про результати електронного аукціону, здається, робота пішла .... Та Василь Філіп з невідомих причин став придумувати різні версії й затягував процес підписання (узгодження) договору купівлі-продажу з переможцем, посилаючись на якісь відрядження і свою постійну зайнятість. До слова, мова йде про  близько 4-х мільонів гривень у казну держави.

У переписці з п. Філіпом ми читаємо, що термін підписання спливає 04.06.2020 року і все вони встигають, як виявилося, що 29.05.2020 року представник пів дня чекав результату щодо підписання договору та тут вийшло «кіно», бо в коридорі установи Василь Філіп лише вперше(!) сказав це начальнику КУ "Управління спільною власністю територіальних громад" .

Закарпатської обласної ради Юлії Малик, що з подивом почув переможець аукціону. З чого б це? Невже п. Філіп мав намір зірвати плани переможця і недопустити покупки приміщення? Якщо це так, то в інтересах яких людей він це робив? Того ж числа в кінці робочого дня був надісланий проект договору на його укладання. 30-31 число це вихідні, а сьогодні 1 червня, залишилося всього чотири дні. Та як повідомила письмово керівник Управління Юлія Малик, що 2-3 числа вона буде офіційно у відрядженні, то ж часу практично немає...що робити?

Представники переможця разом з юристами пішли до Управління спільною власністю територіальних громад" Закарпатської обласної ради щоб почути точну дату і час підписання договору купілі-продажу. Зайшовши у приміщення, ми досить здивувалися: в коридорі ми зустріли Філіпа Василя, який побачивши перед собою відеокамеру, чомусь аж змінився на обличчі, у нього одразу зник настрій. Крм того, що він був без маски, то ще й перед носом журналістів демонстративно гримав дверима. Відтак... став забороняти відеозйомку журналістам в агресивному плані. Та журналісти разом юристом та переможцем зайшли до нього в кабінет і він почав по іншому «глаголити»: все буде добре то нібито не винуватий, керівник сьогодні знаходиться у відрядженні (що виявилося цілковитою брехнею) і, мовляв,  підписати нікому...

Його слова швидко знайшли спростування, оскільки вийшовши з його кабінету в коридорі ми зустріли...  Юлію Малик, тобто керівника і людину з правом підпису по нашій справі. Віддаємо належне п. Юлії, привіталася, була відкрита до розмови (й до слова, в масці), запросила нас у кабінет щоби обговорити наболіле питання.

Вислухавши адвоката зваживши всі докази у спокійній формі сказала, що сьогодні уповноважені їй особи після 14:00 в уже визначеного у розмові нотіріуса підпишуть договір купівлі-продажу. Дякуємо!

Так «мета цієї байки така...»: хто навмисне затягував процес з підписанням договору, щоб зірвати процес ми вже чітко знаємо з переписки та скрінів з телефону. То, у свою чергу,  уважно стежитимо за цим процесом, а до керівника у нас таке звернення:

Провести службове розслідування, щодо діянь Філіпа Василя Степановича та офіційно повідомити нас про результати. У свою чергу ми готові надати вам всі докази його бездіяльності по даній справі.

Далі буде...

Джерело: ЖПК Закарпаття