Голова Мукачівської РДА вручив нагороди "Матерям-героїням"

21 Jul 2021 EEST

Огляд Подій Закарпаття

Юля Основ'яненко

Сьогодні, 21 липня, голова Мукачівської районної державної адміністрації Едгар Токар спільно з першим заступником Святослав Туз  від імені Президента України та за дорученням голови обласної державної адміністрації за Указом Президента України від 07.05.2021 № 188/2021 за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку, вручено Посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України “МАТИ - ГЕРОЇНЯ”:

Здищук Тетяні Іванівні  - матері восьми дітей, смт. Чинадійово; Динис Наталії Георгіївні - матері восьми дітей, с. Уклин.

«Один з ключових обов’язків кожної дорослої людини – залишити після себе слід на землі. Наші діти – це і є продовження нас. Низький вам уклін та подяка, що підтримуєте українську націю та виховуєте дітей. Це непростий і дуже почесний обов’язок, який вам вдається виконувати. Бажаю, щоб ви і ваші діти працювали в Україні і були гідними громадянами нашої держави. »- наголосив очільник району.

Зазначимо, що Матері-героїні отримали разову грошову виплату за рахунок коштів державної субвенції, в 10-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи  на  1 січня року видачі Указу Президента України, що складає    22 700 грн.