Закарпаття

40 тисяч гривень, 6.5 тисяч доларів та 1250 євро неправомірної вигоди запропонували прикордонникам Закарпаття

18:39 GMT+3
TelegramFacebookTwitter

Майже 40 тисяч гривень, 6.5 тисяч доларів та 1250 євро неправомірної вигоди запропонували прикордонникам Західного регіонального управління минулої доби - пресслужба Мукачівського прикордонного загону.

17 разів під час перетину кордону, чоловіки призовного віку намагались спокусити хабарями прикордонників у Львівській, Волинській, Закарпатській та Чернівецькій областях.

Знаючи те, що підпадають в категорію осіб, яким заборонено на даний час виїзд з України, хабародавці намагались покинути країну через пункти пропуску «Ягодин», «Устилуг», «Порубне», «Краківець», «Косино», «Солотвино», «Лужанка», «Дзвінкове», «Вилок», «Чоп»  та «Ужгород» - у жодному випадку прикордонники не погодились на протизаконні пропозиції .

Про виявлення кримінальних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі», повідомляли співробітників поліції.

У зв’язку зі збільшенням спроб надання неправомірної вигоди, ми  закликаємо не порушувати чинне законодавство України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Держприкордонслужби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.

Закарпаття

By Additionally
Закарпаття
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
Закарпаття
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону