Закарпаття

Українець намагався незаконно потрапити до Угорщини

Українця, який намагався незаконно потрапити до Угорщини виявили сьогодні прикордонники Мукачівського загону.

У Мукачеві триває живописний пленер «Мукачівська весна 2020»

У Мукачеві триває живописний пленер «Мукачівська весна 2020»

16 митців з різних куточків Закарпаття малюють відомі та визначні пам‘ятки Мукачева. Згодом роботи художників презентують на виставці. Як проходить пленер та які локації обрали художники.

Через приховані медпрепарати, громадянин Сербії залишився без рефрежератора

Учора ввечері прикордонники Мукачівського загону спільно з працівниками митниці припинили спробу незаконного переміщення через кордон медичних препаратів.

Мале карпатське коло

Олексій Петров:

"Сьогодні обговорили амбітний проєкт «Мале карпатське коло». Він має об’єднати гірські райони Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської областей якісною туристичною інфраструктурою".

[node:title]

Конференція «Туризм, як основа економічного розвитку громад Міжгірщини», організована за підтримки голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова, проходила протягом двох днів у с. Пилипець.

Ужгородщина: працівники ДСНС з лісівниками провели спільний рейд у лісових масивах

Ужгородщина: працівники ДСНС з лісівниками провели спільний рейд у лісових масивах Ліс – це наше спільне національне надбання, яке ми повинні берегти задля майбутніх поколінь. Щорічно лісові пожежі завдають величезних збитків природі і державі.

Олексій Петров подякував за роботу книговидавцям і привітав із прийдешнім професійним святом

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров привітав представників галузі із прийдешнім професійним святом Днем працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження!

Олексій Петров:

У с. Порошково, що на Перечинщині, горіла надвірна споруда

28 травня о 03:24 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в надвірної споруди в с. Порошково. 

За три роки Центр обслуговування споживачів газу в Ужгороді прийняв 284 тисячі осіб

Центр обслуговування клієнтів АТ «Закарпатгаз» в Ужгороді за три роки діяльності прийняв 284 тисячі споживачів. Найбільшу кількість споживачів було прийнято у 2018-му році – 102 тисячі. А за п’ять  місяців поточного року уже надано допомогу  майже 40 тисячам закарпатців.