Юлія Гришина: Зарплати залізничникам можна підвищити на 100%

24 сен 2021 EEST

Огляд Українських Новин

Марія Остапчук

Використовуючи ресурси, що нині наявні в Укрзалізниці, можна підвищити зарплати залізничникам щонайменше на 100%.

Про це під час брифінгу заявила очільниця Тимчасової слідчої комісії з питань перевірки та оцінки стану Укрзалізниці, народна депутатка Юлія Гришина.

«Ми будемо жорстко контролювати виконання проміжного звіту нашої ТСК, оскільки трудовий колектив Укрзалізниці нині перебуває у критичному стані, люди отримують мінімальні заробітні плати. Ми просто втрачаємо професійних залізничників. Використовуючи ресурси, що нині наявні в Укрзалізниці, можна підвищити зарплати залізничникам щонайменше на 100%. В нашій роботі ми будемо допомагати керівництву компанії «відшуковувати» ці кошти, які воно, на жаль, не бачить», – наголосила голова ТСК.

За її словами, проміжний звіт Тимчасової слідчої комісії містить конкретні причини критичного стану Укрзалізниці, а також пропозиції державним органам влади, як вивести підприємство з кризової ситуації.

Юлія Гришина також наголосила на важливості кадрового питання. ТСК вважає, що однією з основних причин критичного стану УЗ є непрофесійне та некомпетентне управління.

Також Читайте:

Новий скандал довкола Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета

«Вся Наглядова рада та члени правління мають бути змінені. Повинні прийти професійні люди зі спеціальною освітою та досвідом роботи», – закликала депутатка.

На наступному засіданні члени ТСК заслухають звіт правоохоронців щодо виконання плану, затвердженого раніше на координаційній нараді у Генерального прокурора.