У що грають українці у компанії друзів

23 Nov 2021 EET

Огляд Українських Новин

Марія Остапчук

Українці – народ комунікабельний. Вдома, на роботі, у домашньому колі вони збираються групами, граючи в ігри. Існує велика кількість розваг, в які можна зіграти під час трапези, дружньої бесіди, спільного проведення часу.

Стрімке зростання технологій дозволяє проводити час групами тут і зараз, а також на відстані. Навіть сотні кілометрів – не перешкода. Зіграти у партію улюбленої гри можна і через інтернет.

Найпоширеніші ігри онлайн

Серед розваг онлайн сьогодні популярні такі ігри:

 • World of Tanks;
 • Покер;
 • FIFA20/FIFA21;
 • Minecraft;
 • Grand Theft Auto V;
 • CS:GO та інші.

Асортимент онлайн ігор зростає із геометричною прогресією. Тому з вибором проблем не виникає, а навпаки, складнощі можуть бути через велику кількість різноманітності.

Не лише розвага, а й дохід

Багато сучасних розваг відкривають користувачам масу цікавих можливостей. Вони дозволяють не лише цікаво провести час, а й отримати додатковий дохід у разі перемоги.

ПокерМатч

Один з варіантів цікавого та прибуткового проведення часу - покер. Більшість українців грають у румі ПокерМатч, використавши промокоди https://poker-experts.com.ua/ru/rumy/pokermatch/promokody-pokermatch/, можна отримати приємні бонуси. Найчастіше українці змагаються у покер онлайн з іншими учасниками у віртуальному режимі, а також разом із своїми друзями, знайомими на гроші. Перемогу здобуває той, хто збере найбільшу виграшну комбінацію.

Приставка

Приставка

Грати у приставку із друзями — мода, яка прийшла до українців з-за кордону. Асортимент розваг дозволяє задовольнити різні запити.

Зіграти на приставці можна у стандартні бродилки, стрілялки та інші. Для управління процесом буде потрібно джойстик. Щоб було всім цікаво, кожен учасник повинен мати свій джойстик.

Настільні ігри та ігрові набори

У настільні ігри розважаються не лише діти, а й дорослі. Вони змагаються як за себе, так і командами. Перш ніж зіграти в настільну гру, варто заздалегідь її купити. У наборі йде все, що потрібно: поле, фішки, опис правил, гроші-папірці та інші аксесуари, залежно від комплекту. 

Також для захоплюючого дозвілля можна використовувати ігрові набори. Це може бути хокей, футбол, покер, рулетка та інші.

Класичні забави

Тим, хто любить проводити час із друзями наживо, можна зупинити вибір на таких розвагах:

 • морський бій - змагання на папері за типом битви;
 • ребуси - розшифрування слів, представлених у вигляді поєднання знаків та малюнків.

До класичних варіантів проведення часу можна віднести такі, в яких треба вгадувати міста, вигадувати слова на відповідні літери та інші подібні розважання.

Як організувати дозвілля, яке буде цікаве всім

Щоб усім учасникам було цікаво, варто дотримуватись кількох правил:

 • разом вибирати гру;
 • після вибору розваги підготувати все, що потрібно - карти, фішки, електроніку для онлайн ігор та інше;
 • перед початком ігрового процесу домовитися про правила;
 • призначити ведучого.

Вибір варіанта розваги – індивідуальне рішення окремої компанії. Головне зважати на побажання кожного учасника, цікаво має бути всім.

Джерело: Poker-Experts

Автор: Данил Безруков