Правоохоронний комітет Ради втретє визначатиметься із кандидатами в комісію з обрання керівника САП

15.09.2020
Україна

Сьогодні 15 вересня комітет з питань правоохоронної діяльності визначатиметься з новими пропозиціями щодо кандидатур, які обиратимуть керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Нові списки фракції та депутатські групи могли подавати до опівночі 14 вересня. 

Коли: 15:30

Де: вул. Садова, 3 “а”, кабінет 416 

Онлайн-трансляціяhttps://bit.ly/3c2RL0W 

Кандидатури, які подали фракції та депутатські групи, стануть відомі під час комітету. Також сьогодні депутати проведуть із ними співбесіди. 

Нагадаємо, голосування за сумнівну комісію та кандидатів, що не відповідають закону з обрання керівника САП порушує умови безвізу з Європейським Союзом і може запустити механізм його призупинення, а то й перегляду.

Раніше депутати уже двічі провалили голосування за сумнівних кандидатів, яких пропонував правоохоронний комітет. Більше того, ці кандидати не відповідали абзацу 3 частини 2 статті 8-1 Закону “Про прокуратуру”: “Членами конкурсної комісії повинні бути особи, які мають бездоганну ділову репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет, а також значний досвід діяльності у сфері запобігання або протидії корупції”.