Офіційно

Вчора у 180 пацієнтів та працівників закладу було відібрано біоматеріали для проведення ПЛР-діагностики, в 26 діагноз підтвердився, результати 50 тестів будуть відомі сьогодні. На COVID-19 обстежать усіх працівників та пацієнтів інтернату , а це близько 230 осіб. Детальніше про ситуацію із захворюваністю в Мукачівській ОТГ станом на 20 травня розповів в.о. директора КНП «Мукачівська ЦРЛ» Євген Мешко.

Співробітники територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області з часу введення карантинних заходів, а саме з 17 березня, перевірили 2398 осіб. Усі вони були відвідувачами судових установ, що перебувають під охороною Служби. Лише у 9 із них виявлено ознаки хвороби у вигляді підвищеної температури. Всім їм рекомендували відмовитися від відвідування установи та звернутися до лікарів.

В той час, коли більшість людей на Закарпаття перебуває на карантині, співробітники Служби судової охорони виконують свої службові обов’язки та дотримуються всіх вимог безпеки.

Через карантинні заходи, пов’язані з розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та мораторієм на проведення перевірок, деякі недобросовісні суб’єкти господарювання офіційно не працевлаштовують найманих працівників. Про це йшлося під час «круглого столу», який організувало Управління Держпраці у Закарпатській області за участі представників Головного управління ДПС у Закарпатській області, Головного управління ПФУ у Закарпатській області, Закарпатського центру зайнятості та органів місцевого самоврядування.

Спрощення митних процедур сприятиме зростанню України в рейтингу Doing Business — Прем’єр-міністр Кабінет Міністрів України під час засідання 12 серпня підтримав проект постанови щодо порядку надання дозволів на застосування спеціального транзитного спрощення.

Державна податкова служба України інформує, що 11.08.2020 набрав
чинності наказ Міністерства фінансів України від 09.07.2020 № 405 «Про
затвердження Порядку організації роботи та взаємодії між структурними
підрозділами органів Державної податкової служби при складанні, поданні та
опрацюванні запитів на отримання публічної інформації та Форми для
подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у
володінні органів Державної податкової служби», зареєстрований в

7 серпня відбулося засідання Державної комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглядалися питання щодо погіршення епідемічної ситуації, яка склалася в Україні у зв’язку із суттєвим збільшенням кількості захворілих на COVID-19.

Одним із питань, яке було розглянуто комісією — підготовка до внесення змін в Урядову постанову № 641 в частині розширення та змін до переліку критеріїв, які впливають на встановлення різного рівня карантинних обмежень. 

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що за січень-липень цього року до місцевих бюджетів краю надійшло більше 2,7 млрд грн, що на понад 55 млн грн більше, порівняно з відповідним періодом минулого року.
Серед основних джерел, які наповнюють місцеві бюджети Закарпаття залишаються податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю та акцизний податок. Так, надходження з податку на доходи фізичних осіб протягом січня-липня поточного року склали понад 1,8 млрд грн, що на 44,8 млн грн більше відповідного періоду 2019 року.

Міністерство юстиції України зареєструвало Статут Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, який був ухвалений на 76 сесії Мукачівської міської ради. Таким чином, робота яка була розпочата в жовтні 2019 року дійшла свого завершення.
Попередній Статут міської громади було ухвалено в далекому 1998 році. На той час він був одним з прогресивних документів в Україні. Однак законодавство за роки зазнало суттєвих змін, де в першу чергу, змінювались стандарти якості взаємодії міста та його мешканців.

Протягом січня-липня 2020 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у Закарпатській області становить понад 2 млрд 632 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження єдиного внеску збільшилось на 28 млн грн.
Лише протягом липня цього року сума надходжень склала 352,1 млн грн ЄСВ.

Головне управління ДПС у Закарпатській області повідомляє, що
Законом України від 16.01.2020 р. N 466 "Про внесення змін до Податкового
кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення
технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві"
внесено зміни, зокрема до ст. 177 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)
у частині оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців.