Офіційно

Вчора у 180 пацієнтів та працівників закладу було відібрано біоматеріали для проведення ПЛР-діагностики, в 26 діагноз підтвердився, результати 50 тестів будуть відомі сьогодні. На COVID-19 обстежать усіх працівників та пацієнтів інтернату , а це близько 230 осіб. Детальніше про ситуацію із захворюваністю в Мукачівській ОТГ станом на 20 травня розповів в.о. директора КНП «Мукачівська ЦРЛ» Євген Мешко.

Співробітники територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області з часу введення карантинних заходів, а саме з 17 березня, перевірили 2398 осіб. Усі вони були відвідувачами судових установ, що перебувають під охороною Служби. Лише у 9 із них виявлено ознаки хвороби у вигляді підвищеної температури. Всім їм рекомендували відмовитися від відвідування установи та звернутися до лікарів.

В той час, коли більшість людей на Закарпаття перебуває на карантині, співробітники Служби судової охорони виконують свої службові обов’язки та дотримуються всіх вимог безпеки.

"Укрзалізниця" відкриває продаж квитків на 5 поїздів "Інтерсіті +":

  • №721 / 722 і №726 / 725 Київ-Харків
  • №763 / 764 Київ-Одеса
  • №711 / 712 Київ-Костянтинівка
  • №740 / 739 Київ-Кривий Ріг

Квитки можна буде придбати з 27 травня, поки що - тільки онлайн. Потяги почнуть курсувати з 1 червня, також з 27 травня почнуть працювати залізничні каси.

За новими правилами, заповнення може бути тільки 50% вагона. Всі пасажири повинні бути в масках. Під час перевірки квитків будуть також вимірювати температуру.

Курс долара повернувся до квітневого рівня. Національний банк України (НБУ) на 28 травня 2020 року встановив офіційний курс на рівні 27,00 гривень за долар.

Платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – податок на нерухомість) – юридичні особи самостійно обчислюють суму цього податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до контролюючого органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування податкову декларацію з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі – Декларація), за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. Норми визначені п.п. 266.7.5 п. 266.7 ст.

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Норми встановлені ч. 12 ст. 9 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464).

Шановні споживачі! Адміністрація ПрАТ «Закарпатяобленерго», дбаючи про вашу безпеку в нинішній ситуації, закликає всіх користуватися Електронною абонентською книжкою! За допомогою цього зручного сучасного сервісу ви можете контролювати своє споживання, не виходячи з будинку чи території підприємства, не наражаючи себе та близьких, а також колег на загрозу зараження!

В електронній абонентській книжці ПрАТ «Закарпаттяобленерго» непобутові споживачі можуть занести покази приладів обліку та сформувати рахунки за розподіл та послуги з перетікання реактивної електричної енергії.

До  Міжнародного  дня  захисту  дітей  29.05.2020 о 10:00 у приміщенні
прес-центру  Закарпатської  облдержадміністрації  відбудеться  брифінг начальника служби у справах дітей Світлани Якімеліної на тему: ,,Стан захисту прав дітей у Закарпатській області".

Одним із пріоритетних напрямків роботи Головного управління ДПС у Закарпатській області є підвищення рівня добровільної сплати єдиного соціального внеску та формування високої податкової культури.

Ужгородська міська рада запрошує молодіжні громадські організації подавати пропозиції щодо своїх представників до складу Молодіжної ради при Ужгородській міській раді, відповідно до положення про молодіжний консультаційно-дорадчий орган місцевого рівня.

Пропозиції подавати до 26 червня на електронну адресу: kultura@rada-uzhgorod.gov.ua

Довідки за тел. 61-41-55