Закарпаття

Перші кроки для нового аеропорту на Закарпатті зроблені. 
Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення, яке я, зрозуміло, підтримував, виділити у поточному році 30 мільйонів гривень для виконання передпроектних та проектних робіт для будівництва сучасного аеропорту на Закарпатті, який є край важливим та очікуваним проєктом для всієї інфраструктури в регіоні, зазначив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

До закарпатських чудотворців сміливо можна додати і екс-начальника Закарпатського НДЕКЦ Сергія Ольховенка, уродженця Вінниччини. Щоправда, до лику святих він явно не тягне, а от щодо начудити в роботі… Профі вищого ґатунку. Тут хоч одразу пиши житіє п. Сергія. Там і екшен, і романтика, і пригоди, і кримінал, і корупція. Словом, за порівняно невеликий період часу наш персонаж надовго врізався у спогади тих людей, котрі з ним мали нещастя свого часу працювати. Наше видання просто дещо скромно в кількох штрихах описати в кількох десятках матеріалів його «подвиги». Та хіба то багато.

Сьогодні, 16 червня, була проведена нарада про готовність державних лісогосподарських підприємств Закарпатського ОУЛМГ і Українського державного проєктного лісовпорядного виробничого об'єднання до проведення польових лісовпорядних робіт. Оскільки в області посилений режим через COVID-19, нарада проводилась в онлайн режимі.

У Закарпатській області буде відремонтовано та побудовано 370 км доріг державного значення.
М-23 Берегово - Виноградів - Велика Копаня на ділянці м. Виноградів - с. Велика Копаня (39-43 км).
Цього року ремонт дороги М-23 буде завершено повністю, а це - 49,7 км. Уже завершено влаштування верхнього шару - ЩМА 20.

Про роботу пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на базі закладів загальної середньої освіти Закарпатської області.

Дозволити роботу пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) на базі закладів загальної середньої освіти Закарпатської області, з урахуванням профілактичних та протиепідемічних заходів:

Провели засідання комісії ТЕБ та НС. Доповідали медики та епідеміологи, пише голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

115 кілометрів бігом. На Закарпатті відбувся перший після послаблення карантину ультрамарафон "Карпатія" - чемпіонат України з гірського бігу на довгі дистанції. Учасники бігли і вдень, і вночі. А от як саме це було – у сюжеті. Випуск ТСН.19:30 за 8 червня 2020 року

Минулими вихідними Карпатська Січ організувала футбольний турнір для 7-8-річних маленьких спортсменів, який був присвячений Дню захисту дітей,

Всім привіт!Запрошую на спільну пробіжку «Долиною Нарцисів», пише на власній сторінці у ФБ, депутат Закарпатської облради Мирослав Білецький

Коли?

Субота, 13 червня о 9:00 ранку.
З собою мати гарний настрій ! Збір біля входу в біосферний заповідник «Долина Нарцисів»

Приєднуйтесь!

Уряд затвердив перспективний план Закарпатської області. Ідеться про створення 64 спроможних об’єднаних територіальних громад. Таке рішення Кабінет Міністрів України прийняв 13 травня. «Проект є збалансованим, було враховано думку громад та їхні аргументи», — на брифінгу підкреслив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров. Далі — пряма мова.