Соціо

Проблема зі станом доріг у мікрорайоні «Шахті» має багаторічну історію. Мешканці кажуть - на їхні чисельні звернення до міської влади не було майже жодної реакції. Проїхались дорогами одного з найстаріших мікрорайонів Ужгорода і журналісти телеканалу "21 Ужгород". 

 

З 25 травня в Мукачеві запрацює сучасний Інклюзивно-ресурсний центр
Його відвідуватимуть близько 50 дітей з особливими освітніми потребами.
В будівлі по вул. В. Стуса провели ремонтні роботи, приміщення обладнали новими меблями та проведено благоустрій території.
Закупили необхідний інвентар та дидактичні матеріали, облаштували  залу для лікувальної фізкультури з тренажерами,  кімнату релаксу із сухим басейном,  кабінет арт-терапії.    Наразі в  Мукачівській ОТГ проживає близько  300 дітей  які потребують інклюзивного навчання.  
 

Ми часто скаржимося, що втомилися сидіти вдома, носити маски, що маємо відмовитися від розваг на період карантину.

Кожного дня тисячі медиків працюють у складних умовах. Ризикуючи власним здоров’ям, вони рятують інші життя. Цілодобово у захисних костюмах та окулярах, забуваючи про втому та власні тривоги. Вони не нарікають і не зупиняються.

Допоможіть медикам! Побудьте вдома ще трохи, щоб усі ми скоріше могли дихати вільно, обійматися і робити все те, за чим так скучили.

Благодійний марафон на підтримку медиків "Ти не один" триває в ефірі телеканалу "1+1” до 8 травня. В соціальних мережах “1+1” розпочав соціальну ініціативу під назвою #лікарю_ти_не_один. Продовжуємо знайомити вас із її учасниками. Сьогодні з нами на онлайн зв'язку заслужений лікар України, кандидат медичних наук, директор Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака Юрій Яцина.

Проєктом бюджету Мукачівської міської ОТГ на 2021 рік пропонується виділити 9 млн. 680 тис. гривень на капітальний ремонт тротуарів по вулиці Садова та облаштування велосипедної доріжки. 

Нагадаємо, в що в місті в попередні роки вже відремонтували Паланківський міст. 

Тут уклали бетонне покриття смуг моста. Опісля було укладено асфальтобетонне покриття. Також проведено ремонт пішохідної частини мосту та встановлено лед-освітлення.

Рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Матеріальну допомогу виділять в рамках Програми додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки. Допомогу отримають 93 жителі Мукачівської ОТГ на загальну суму 2 мільйон 326 тисяч гривень. Адресну матеріальну допомогу виділяють на дороговартісне лікування та реабілітацію, також інвалідам I та II групи, одиноким літнім людям та особам, які опинилися в складних життєвих обставинах і не можуть матеріально подолати їх самостійно.

Рішенням виконавчого комітету Мукачівської міської ради затвердили результати конкурсу на перевезення пасажирів автобусними маршрутами загального користування Мукачівської міської ОТГ. Рішенням конкурсного комітету визначено переможців на маршрути №1 «33 МАФ – вул. Свято-Михайлівська» та №18 «вул. Окружна – вул. Росвигівська». З переможцями конкурсу буде укладено відповідні договори на організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Мукачівської ОТГ терміном на 1 рік. На маршрути  №6 «вул. Митрополита Володимира – Залізничний вокзал», №12 «вул.

Це дасть змогу забезпечити мікрорайон якісним та безперебійним водопостачанням. «Шипка» та водозабір з якого здійснюється водопостачання мікрорайону знаходяться у власності Національного центру управління та випробувань космічних засобів. Тому наразі ММКП «Мукачівводоканал» не може здійснювати ремонт та модернізації мережі та водозабору. Після численних перемовин з представниками Національного центру управління та випробувань космічних засобів було досягнуто згоди щодо передачі частини майна, яким забезпечується водопостачання в оренду комунального підприємства «Мукачівводоканал».

Починаючи з суботи, 3 жовтня курсуватиме додатковий автобус з центра міста до кладовища.

Для зручності проїзду мешканців міста до центрального кладовища, всі суботи та неділі жовтня курсуватиме автобус за маршрутом «центр - цвинтар (вул. Масарика Томаша)».

Розклад руху:

8.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 - «центр - цвинтар»

9.00, 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 - «цвинтар - центр»

Щодо графіку курсування автобусу 1 листопада - буде повідомлено згодом.

 

Рішенням сесії Мукачівської міської ради затверджено список обдарованих і талановитих дітей та молоді Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, стипендіатів Мукачівської міської ради у галузі культури на 2020-2021 навчальний рік .
15 школярів отримуватимуть щомісяця стипендію в розмірі 1000 гривень та звільняються від оплати за навчання у мистецьких школах. Право на отримання стипендій мають переможці  міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських конкурсах та фестивалях