Політика

Мав онлайн зустріч з Давидом Арахамія, Данилом Гетьманцевим та представниками парламенту і бізнесу щодо прийняття закону про гральний бізнес, пише Mikheil Saakashvili у своєму ФБ.

Олексій Петров - новий політик та новий чиновник. Нині він керує Закрапатською облдержадміністрацією. Це не перший силовик, що очолює ОДА на Закарпатті, як і не перший генерал. Тим не менш цікаво як екс-військовий буде налагоджувати роботу та розвиток цілого регіону.

Юлія Тимошенко протягом кількох тижнів була в центрі уваги як українських, так і закордонних ЗМІ – через понад 5 мільйонів доларів, які вона задекларувала як «шкоду, заподіяну політичними репресіями під час президентства Віктора Януковича». Але потім вона зникла з публічного простору на певний час. «Схеми» виявили її на Львівщині в елітному п’ятизірковому спа-комплексі, закритому від сторонніх очей, що належить бізнесмену, екснардепу й одному з керівників і головних спонсорів ВО «Свобода» Ігорю Кривецькому.

В останні дні тема пожеж втратила хайп для деяких ЗМІ. Однак наші пожежники й рятувальники продовжували свою щоденну роботу. І станом на сьогодні в Житомирській області подолано більшість осередків вогню, а на території Зони відчуження всі пожежі у лісових масивах ліквідовано. Дякую за вашу тяжку працю. 

Крім того, сьогодні відбулося засідання Верховної Ради України. Депутати ухвалили багатостраждальний «банківський закон». Ваше рішення стало зеленим світлом для отримання Україною важливої фінансової підтримки – це мільярди доларів США.

Олександр Білак поспілкувався з Закарпатською журналісткою Ларисою Липкань про політику 

  • Чи правда, що НАБУ покарало корупціонерів на 14 тисяч гривень?
  • Скільки було витрачено на утримання НАБУ і скільки реально коштів повернули детективи?
  • Хто з топфігурантів вже отримали підозри від НАБУ?
  • Чи є вина НАБУ в тому, що немає вироків у гучних справах?
  • Хто заблокував оголошення підозр у справах Привату?

Відповіді на ці та інші питання - в блозі 

Жодні гуманітарні вантажі для боротьби з коронавірусом не продавалися й не будуть продаватися в магазинах чи аптеках – таку заяву в ефірі ток-шоу «Свобода слова» на каналі ICTV зробив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

Крім того, він наголосив, що Фонд з ліквідації наслідків COVID-19 при Офісі Президента закуповував засоби захисту виключно за кошти, пожертвувані бізнесом. При цьому бюджетні гроші не витрачалися.

Олександр Білак поспілкувався з журналісткою Закарпаття про політику та плани на майбутній розвиток м.Ужгород

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Словацької Республіки Зузаною Чапутовою. Президент Словаччини подякувала за вишиванку, яку Глава Української держави надіслав їй з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

Співрозмовники обмінялися думками щодо ситуації в Україні та Словаччині з поширенням пандемії COVID-19 і заходів, яких вживають уряди двох країн для подолання наслідків кризи та відновлення економічної активності.

Національне агентство з питань запобігання корупції відновило проведення повних перевірок декларацій, яке було призупинене після звільнення попереднього керівництва агентства. Уже розпочато повні перевірки майже трьох сотень декларацій посадовців, більшість із яких – декларації міністрів та їх заступників.