Україна

Працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП у Вінницькій області, спільно з кіберполіцією та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили злочинну групу, яка під виглядом дитячої модельної агенції виготовляла та розповсюджувала продукцію порнографічного характеру. 

Интервью Дмитрия Гордона с экс-начальником СБУ в Донецкой и Луганской областях Украины генералом Александром Петрулевичем и экс-первым заместителем главы луганской СБУ полковником Олегом Животовым

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з представниками бізнесу Хмельницької області

"Щоб вигнати совкову систему, треба прибрати всю верхівку, де система прикриває своїх, не хоче реформуватися, демонструє фасадні реформи... Якщо не позбутися совкової структури, то знову втратимо час". Колишня очільниця Нацполіції Хатія Деканоідзе розповіла DW про те, чому реформа правоохоронних органів не була доведена до кінця та чому досі можливе свавілля з боку поліцейських.

Українська інтернатна система роками консервує дітей в закладах, відбираючи в них право на сім’ю.
Хтось каже, що інтернат – це порятунок для тих, хто залишився без батьків. Нагадаю, що 95% дітей в інтернатах мають батьків. Але системі простіше замість підтримки сімей, яка опинилися в складних життєвих обставинах, фінансувати стіни і персонал закладів.

Комерціалізація і дозвіл отримувати таку «послугу» в Україні сприяє безконтрольному продажу українських дітей за кордон.

Ситуація з немовлятами в готелі, яка набула розголосу – ще раз показує безправність дітей, народжених сурогатними матерями. Народження дитини далеко від матері є неприроднім. У такий спосіб Україна просто стає міжнародним онлайн-магазином з немовлятами. І реальну кількість таких дітей, яких «постачає» Україна таким чином, ми не знаємо пише Микола Кулеба.

Статистика захворювань на COVID-19 в Україні дає нам надію на майбутнє. Є дві причини, чому вдалося уникнути критичного сценарію. Перша – вчасно вжиті заходи. Друга – це заслуга наших українських лікарів.

Усього в Україні досліджено 23 522 зразки на нову коронавірусну інфекцію методом ПЛР (лабораторна діагностика). Протягом 9 квітня за результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України та обласних лабцентрів отримано 311 повідомлень про нові підтверджені випадки.

Бывшему главе Офиса президента Андрею Богдану подожгли автомобиль Tesla ночью во время того, как машина стояла на открытой стоянке, пишет в телеграм-канале Сергей Лещенко. Автомобиль практически полностью пострадал. Идет расследование.

До суду скеровано два позови про конфіскацію нерухомості українського олігарха, придбаної за привласнені гроші пише LB.ua.

США звинуватили українського олігарха Ігоря Коломойського в розкраданні мільярдів доларів з ПриватБанку і використанні величезної кількості компаній для відмивання цих грошей в Сполучених Штатах і в усьому світі.

Міністерство юстиції США вимагає конфіскувати два об'єкти комерційної нерухомості, які олігарх придбав нібито на вкрадені у ПриватБанку кошти.