Україна

"Щоб вигнати совкову систему, треба прибрати всю верхівку, де система прикриває своїх, не хоче реформуватися, демонструє фасадні реформи... Якщо не позбутися совкової структури, то знову втратимо час". Колишня очільниця Нацполіції Хатія Деканоідзе розповіла DW про те, чому реформа правоохоронних органів не була доведена до кінця та чому досі можливе свавілля з боку поліцейських.

Українська інтернатна система роками консервує дітей в закладах, відбираючи в них право на сім’ю.
Хтось каже, що інтернат – це порятунок для тих, хто залишився без батьків. Нагадаю, що 95% дітей в інтернатах мають батьків. Але системі простіше замість підтримки сімей, яка опинилися в складних життєвих обставинах, фінансувати стіни і персонал закладів.

Комерціалізація і дозвіл отримувати таку «послугу» в Україні сприяє безконтрольному продажу українських дітей за кордон.

Ситуація з немовлятами в готелі, яка набула розголосу – ще раз показує безправність дітей, народжених сурогатними матерями. Народження дитини далеко від матері є неприроднім. У такий спосіб Україна просто стає міжнародним онлайн-магазином з немовлятами. І реальну кількість таких дітей, яких «постачає» Україна таким чином, ми не знаємо пише Микола Кулеба.

Статистика захворювань на COVID-19 в Україні дає нам надію на майбутнє. Є дві причини, чому вдалося уникнути критичного сценарію. Перша – вчасно вжиті заходи. Друга – це заслуга наших українських лікарів.

Усього в Україні досліджено 23 522 зразки на нову коронавірусну інфекцію методом ПЛР (лабораторна діагностика). Протягом 9 квітня за результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України та обласних лабцентрів отримано 311 повідомлень про нові підтверджені випадки.

Дружина Уповноваженого президента з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Романа Семенченка нажила чималий бізнес під час роботи чоловіка в СБУ. Вона також стала власницею квартир в окупованому Криму. Про це дізналися аналітики проекту Pep.org.ua.

Заступник керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів провела зустріч з представниками бізнесу стосовно напрацювання законодавчих ініціатив щодо удосконалення податкового законодавства.

Заявляя про очистку таможни от одиозных личностей Макс Нефьодов сам того не ведая завел в нее еще более страшных людей. Иностранных интервентов которые, вместо отстаивания интересов Украины, набивали свои карманы контрабандными деньгами. Яркий пример - заместитель Главы таможни Роберт Зелди который с 2012 года является гражданином Венгрии.