У німецькому містечку поліція перейшла на «зелені» автомобілі

01.05.2020
Світ

У місті Оснабрюк(Німеччина) поліція почала використовувати водневий кросовер, 20 електрокарів, 12 електричних велосипедів та електричний квадроцикл. Таким чином місцевий поліцейський департамент зробив свій внесок у поліпшення екології, передає avtovolgograda. Зокрема, у поліцейський автопарк Оснабрюка надійшов водневий кросовер Hyundai Nexo. Це перший автомобіль, який працює виключно на водні, у розпорядженні німецької поліції.

З повним баком Nexo проїжджає 666 км по циклу WLTP. Впровадження водневих автомобілів обмежене через брак відповідних заправних станцій. У Німеччині працює всього 116 станцій, де можна заправитися воднем, і одна з них розташована у декількох кілометрах від Оснабрюка. Це і вплинуло на вибір міста для впровадження водневого кросовера у поліцейський автопарк.

Водневий Nexo пофарбували в стандартні кольори німецьких патрульних машин: синій, сріблястий і салатовий. Кросовер отримав необхідне обладнання для зв'язку, сигнально-Голосовий пристрій і світлову сигналізацію.

Німецька поліція регулярно розширює автопарк електричних і гібридних автомобілів: так, електро-водневий кросовер Mercedes-Benz GLC F-Cell патрулює вулиці Гамбурга. Тим не менш, більша частина автопарку німецької поліції все ще складається з дизельних фургонів і універсалів.