Світові Новини

COVID-19: Європа "під ковпаком" локдауна

15:44 GMT+3
TelegramFacebookTwitter

В Італії соцопитування, проведене на замовлення засобів медіа, виявило, що більшість жителів Апеннін в цілому згодні з новими обмежувальними заходами, які запровадив уряд Джузеппе Конте.

Хоча ця точка зору і не має жодного значення для тих, хто вийшов на вулиці міст країни, щоб протестувати.

Маніфестанти невдоволені раннім закриттям барів, кафе і ресторанів, як і відсутністю можливості найближчим часом відвідати фітнес-клуб або сходити в кіно.

Глава кабінету міністрів Джузеппе Конте підкреслив, що ті малі компанії і підприємства, що понесуть в результаті рішень влади збитки, отримають доступ до допомоги, її розмір складе 5 млрд євро. 

"Ми пообіцяли швидку підтримку, і ми її надамо. Але наша сьогоднішня мета полягає в тому, щоб стримувати епідемію - і ці рішення приймаються в інтересах всієї нації. Так, наші кроки можуть піддаватися сумніву і критиці, оскільки, на щастя, ми живемо в демократичній країні, і це право кожного - заперечувати проти дій влади ".

У Франції склалася значно важча ситуація, ніж в Італії - кількість інфікованих збільшується щодня на десятки тисяч осіб, число померлих за останні 24 години склало 523 людини.

Прем'єр уже заявив, що влада стоїть перед важким вибором, але якщо вони його не зроблять, робота стаціонарів через два тижні буде паралізована.

У Європі найвища смертність від зараження коронавірусів спостерігається в Британії.

COVID-19 закінчився летальних результатом для більш ніж 45 тисяч жителів королівства. У Ноттінгемі вже введений найвищий рівень небезпеки і з півночі четверга почне діяти локальний місячний карантин.

Жителі відносяться до подій як до неминучості:

- Ви тримаєте людей в ізоляції, щоб уповільнити поширення інфекції, але як тільки обмеження знімаються, люди знову починають спілкуватися, і все повторюється, якщо, звичайно, за цей час не буде знайдено панацею.

- Ну вони закривають Ноттінгем, що призведе до його банкрутства. Дрібний і середній бізнес помре, від міста нічого не залишиться.

У Німеччині в середу канцлер має намір провести відеоконференцію з главами урядів усіх 16-ти федеральних земель, повідомляється, що Меркель буде наполягати на введенні більш строгих обмежувальних заходів, ніж ті, що діють зараз.

Інститут Роберта Коха повідомляє, що на цьому тижні у вівторок було виявлено майже 11 з половиною тисяч нових заражень.