Світ

Сингапурські вчені розробили фотоелемент, який генерує електроенергію на межі світла і тіні

Сінгапурські вчені створили прототип фотогальванічного елементу, який виробляє електроенергію на контрасті світла і тіні.

[node:title]

Таке рішення 27 травня ухвалив Вищий земельний суд Ольденбурга. Суд не встановив ознак політичного переслідування Онищенка, але скасував ордер про його арешт.

Хто з міністрів внутріщніх справ подав у відставку

Подав у відставку міністр внутрішніх справ:

[node:title]

У Великобританії за час режиму самоізоляції було атаковано як мінімум 90 стільникових веж. Про це повідомляє The Mirror з посиланням на дані Асоціації операторів мобільного зв'язку MobileUK.

[node:title]

Хорватія оголосила про початок туристичного сезону та відкрила перші 133 готелі та 65 кемпінгів. У червні відкриються майже всі готелі.
Влада країни планує прийняти рішення, які спростять і прискорять в’їзд туристів.

Хорватія відкрила кордони для окремих туристів

Хорватія з 9 травня пускає іноземних туристів з наявності у них заброньованого житла попри те, що офіційно запроваджену у зв’язку з коронавірусом заборону на перетин кордону не скасовували.

Інспекція Міністерства внутрішніх справ займається звинуваченнями, що в східно-словацькому місті Кромпачі працівники поліції побили дітей з карантинного маргіналізованого поселення.

У місті Оснабрюк(Німеччина) поліція почала використовувати водневий кросовер, 20 електрокарів, 12 електричних велосипедів та електричний квадроцикл.

До 2024 року Прага планує закупити 112 електробусів з динамічною підзарядкою, які значну частину шляху можуть долати від акумуляторів, а при русі під контактною мережею заряджатися.