Події Спорту

Організатори WRC зібралися завершити сезон п'ятьма гонками в Європі

11:33 GMT+3
TelegramFacebookTwitter

Виходячи з побажань виробників і загальносвітової ситуації в світовому ралі до кінця року відбудеться не більше п'яти етапів.
Календар WRC на залишок 2020 року, як і у інших провідних гоночних серій, поки тільки формується. З огляду на особливості ралійних змагань, які проводяться на великій території в перебігу декількох днів, перед організаторами заїздів стоять особливо складні завдання.

Тому FIA і промоутери після консультацій з трьома головними виробниками - Hyundai, Toyota і M-Sport Ford - прийняли рішення зробити ставку на максимальне зниження витрат, включаючи насамперед логістику.

Як стало відомо Motorsport.com, підсумком обговорення став календар з чотирьох-п'яти європейських гонок. Вони стануть доповненням до Ралі Монте-Карло, Швеції та Мексики, які пройшли з січня по березень до початку пандемії.
Ідея федерації в тому, щоб відкласти відновлення чемпіонату. Станом на даний момент перша гонка повинна пройти в Фінляндії в перший уїк-енд серпня, але її вирішено перенести на вересень або початок жовтня. Також WRC приїде до Німеччини і Великобританії.

Доповненням стануть гонки в Туреччині і на Сардинії, де погода дозволить провести їх у другій половині осені. При цьому італійський етап поки викликає найбільші питання і може випасти з календаря.

Раніше Motorsport.com стало відомо, що Ралі Японія та Нова Зеландія вирішено було не проводити в 2020 році через високі витрат на переїзди. Формально в списку залишається гонка в Аргентині, яка має статус відкладеної, але в ситуації, що склалася шанси на її проведення прагнуть до нуля.