Академія спортивного виховання в Ужгороді – запрошує на тренування

16 Dec 2020 EET

Події Спорту

Роман Очерет

Об’єднавши зусилля однодумців в Ужгороді відкрилась Academy Of Sport Education. Одним з найважливіших пріоритетів для керівників є залучення молоді, зокрема найменшого покоління до зайняття спортом та ведення здорового способу життя.

Команда Academy Of Sport Education – це професіонали своєї справи. Викладачами академії, є мастери спорту, кандидати МС та тренери котрі досягли неабияких вершин на спортивному олімпі.

Команда тренерів Academy Of Sport Education

Засновником та керівником проекту є Кут Василь Іванович, людина слова , яка мріяла в дитинстві відкрити спортивний зал і йому це вдалося. Вкладаючи власні кошти та чималі зусилля В.Кут розвиває цей проект, який має бути доступним для діток різного віку, молоді та містян міста Ужгорода.

Academy Of Sport Education за невеликий проміжок часу і в часи пандемії зуміла зорганізувативати досвідчений тренерський склад. Академія внесла досить новий підхід до занять з дітками, адже вони паралельно займаються з батьками котрі привели свою дитину у спортзал, що є досить практичним і мотивуючим для діток. Адже спостерігаючи, що їх батьки займаються разом з ними у залі дітки беруть приклад, а батьки в свою чергу стають мотиваторами  для діток – показуючи правильний приклад. На сьогоднішній, не легкий для країни час, дотримуючись усіх карантинних умов у залі тренується біля ста діток та дорослих.

Як зазначають тренери Академії Таісія Поп та Аліна Бобрик - Спорт займає невід’ємну частину життя дорослих та дітей. Заняття спортом приносить, крім гарного настрою, здорове тіло та здоровий дух.

АКАДЕМІЯ СПОРТИВНОГО ВИХОВАННЯ — це новий сучасний зал, котрий має фахових тренерів такі види занять спортом як:

  • Рукопашний бій та прийоми самозахисту
  • Фітнес
  • Альпінізм (скелелазіння)
  • Йога та аеройога
  • Бокс
  • Стретчинг

Команда тренерів Academy Of Sport Education

На офіційному сайті Academy Of Sport Education – Ви зможете більш детально ознайомитись з усіма пропозиціями Академії та підібрати собі та вашим діткам зручний для вас графік тренувань.

Контактні дані та адреса Academy Of Sport Education:

  • +38 (066) 50-45-999 Людмила
  • +38 (095) 32-88-250 Андріана

Контактні дані та адреса Academy Of Sport Education

 

«Спорт — це життя». Будьте здоровою та спортивною людиною!

«Ми мотивуємо молодь для заняття спортом»