Соціо

В ОДА розповіли про стан захисту прав дітей у Закарпатті

Які заходи вживаються із реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Закарпатській області – розповіла під час брифінгу начальниця Служби у справах дітей ОДА Світлана Якімеліна.

Свято останнього дзвоника в школах не відбудеться в зв’язку з карантинними обмеженнями. Підсумкові оцінки вчителі виставляють враховуючи оцінки за перший семестр та отримані оцінки за другий семестр (до ведення карантину та під час дистанційного навчання).

ЮНІСЕФ розпочав кампанію солідарності у відповідь на наслідки пандемії COVID-19

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом із партнерами розпочав національну кампанію солідарності, яка покаже українцям людське обличчя пандемії та мотивуватиме подякувати або підтримати тих, кому це зараз потрібно найбільше: словом або ділом (#підтримую_словом #підтримую_ділом). 

запрацював Інклюзивно-ресурсний центр в місті Мукачеві

З 25 травня запрацював Інклюзивно-ресурсний центр в місті Мукачеві навчання дітей в центрі розпочнуть як тільки-но будуть відомі рекомендації МОЗ щодо послаблення карантину, в тому числі й на Закарпатті в Мукачівській ОТГ близько 300 дітей з особливими освітніми потребами , 56 цьогоріч йдуть у пе

Ужгородська міська рада приватизувала технічне приміщення де проходять мережі водопостачання та каналізації багатоповерхівки проспект 50 в Ужгороді, пише у ФБ Олександр Пересоляк.

4 продукти, які руйнують Ваше серце: виключіть їх зі свого раціону

Серце – це частина серцево судинної-системи, яка транспортує корисні речовини і кисень по організму, забезпечуючи його життєдіяльність. Його важливо підтримувати в тонусі. Сьогодні ми розглянемо продукти, які руйнують серце.
1. Цукор.

Головне управління ДПС у Закарпатській області, звертає увагу платників податків на неухильному дотриманні вимог наказу Міністерства фінансів України від 24.07.2015 року № 666 (із змінами та доповненнями) при заповненні банківських документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів,

Проблема зі станом доріг у мікрорайоні «Шахті» має багаторічну історію. Мешканці кажуть - на їхні чисельні звернення до міської влади не було майже жодної реакції. Проїхались дорогами одного з найстаріших мікрорайонів Ужгорода і журналісти телеканалу "21 Ужгород". 

 

З 25 травня в Мукачеві запрацює сучасний Інклюзивно-ресурсний центр
Його відвідуватимуть близько 50 дітей з особливими освітніми потребами.
В будівлі по вул. В. Стуса провели ремонтні роботи, приміщення обладнали новими меблями та проведено благоустрій території.