Політика

Розпочала роботу 5 сесія Закарпатської облради

13:02 GMT+3
TelegramFacebookTwitter

Сьогодні, 22 грудня, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко відкрив пленарне засідання 5-ї сесії Закарпатської облради. У залі зареєстровано 60  крайових парламентарів. Серед запрошених – народні депутати України від Закарпатської області, дипломати, керівництво облдержадміністрації, районних рад, керівники правоохоронних і контролюючих органів, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області, а також представники засобів масової інформації.

Насамперед головуючий запросив присутніх вшанувати хвилиною мовчання Героїв сьогодення, загиблих у війні на Сході України, та висловив співчуття родинам, рідні яких померли від коронавірусної хвороби COVID-19. 

Володимир Чубірко наголосив на дотримання протиепідемічних заходів та повідомив, що через загрозу поширення коронавірусної інфекції кількість запрошених на сесію – обмежена. Також поінформував, що усі бажаючі мають можливість переглядати засідання сесії обласної ради в режимі реального часу на офіційному сайті та на сторінці облради у соцмережі Фейсбук. Відтак очільник обласної ради представив у Президії – нешодавно призначеного голову облдержадміністрації Віктора Микиту, якого щиро привітав із призначенням на посаді, висловив сподівання «на плідну тісну співпрацю на благо закарпатської громади» та надав йому слово. У своєму виступі Віктор Микита наголосив, що за короткий час вдалося розпочати конструктивну співпрацю із керівництвом облради та запросив до співробітництва й діалогу увесь депутатський корпус.

Державний Гімн України звучав у виконанні Академiчного камерного хору «Кантус», також колектив привітав присутніх із прийдешніми новорічно-різдвяними святами музичними композиціями із свого репертуару.

Пресслужба Закарпатської облради