Політика

Міхеіл Саакашвілі:Все має бути максимально просто та прозоро

12:08 GMT+3
TelegramFacebookTwitter
Міхеіл Саакашвілі:Все має бути максимально просто та прозоро

Мав онлайн зустріч з Давидом Арахамія, Данилом Гетьманцевим та представниками парламенту і бізнесу щодо прийняття закону про гральний бізнес, пише Mikheil Saakashvili у своєму ФБ.

Правда у тім, що гральний бізнес давно потрібно легалізувати. Бо наразі він і так працює, тільки дивіденди від нього отримує не бюджет у якості податків, а усілякого роду дахувальники.

У свій час гральний бізнес дозволив збудувати цілі всесвітньовідомі міста, такі як Лас-Вегас у Сполучених Штатах чи то Батумі у Грузії. Ми можемо виділити певні депресивні регіони чи місцевості та перетворити їх у буквальному сенсі на Клондайк. За нашими попередніми підрахунками впровадивши єдину фіксовану ліцензію як на онлайн, так і на фізичні казино, вже у перший рік бюджет може отримати понад 230 мільйонів доларів прибутку. Це цілком реально та досить просто реалізувати.

Головне у цьому — не винаходити нових корупційних годівниць. Не створювати жодних непотрібних комісій, контролюючих органів та інших схем, єдиним призначенням яких буде вибивання податей з бізнесу. Це є головною умовою президента Зеленського і я з ним повністю згоден.

Все має бути максимально просто та прозоро. Це і є головна запорука успішних реформ!

Video embed