Політика

Марія Мезенцева: Підтримка членства України в ЄС і НАТО найвища з 2014 року

12:02 GMT+3
TelegramFacebookTwitter

Підтримка членства України в ЄС і НАТО є найвищою з 2014 року. Таким чином, українці не тільки не втратили віру в європейську та євроатлантичну інтеграцію, а й посилили її, незважаючи на риторику певних політичних сил, пише СН.

Про це заявила членкиня комітету з питань інтеграції України до ЄС, народна депутатка від «Слуги Народу» Марія Мезенцева, коментуючи результати опитування соціологічної групи «Рейтинг», за яким 58% українців підтримують членство України в ЄС, 54% – в НАТО.

«Це поступовий розвиток громадської думки. У 2022 році, за словами Президента України, ми будемо лише сильніше і змінюватимемо обличчя української дипломатії та зовнішньополітичної діяльності нашої держави. Ми прагнемо якомога швидше розблокувати процес мирного врегулювання на Донбасі, повернути Крим, досягти членства в ЄС у найближчі роки й отримати дуже чітку часову перспективу від НАТО. Дуже конкретну. І хочемо її отримати у 2022 році», – зазначила вона.

Нагадаємо, опитування проводили по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей) з 6 по 15 листопада 2021 року.

На запитання, вступ до якого міжнародного економічного союзу підтримали, якби Україна могла приєднатися лише до одного, 58% українців обрали ЄС. А якби відбувся референдум про вступ до НАТО, 54% проголосували б за вступ до альянсу.