Інформаційна спецоперація ОП «Дубінський VS дані української розвідки»

22 May 2020 EEST

Політика: Новини та Аналіз

Ласло Шуберт

В політиці не відбувається нічого «просто так». Інформаційна атака всьєї медійного команди Офіса Президента під керівництвом Кірілла Тимошенка проти Савіка Шустера мала певну конкретну мету, пише у ФБ Дмитро Карп. Ані тема енергетики, яка обговорювалась на останньому ефірі, ані особистість Олександра Дубінського та «наступ на його свободу слова» не мали жодного значення. Мета провокації, спроби зриву ефіру та подальша атака на команду Савіка Шустера, яка врешті «еволюціонувала» у відмову в аккредитації на прес-конференцію Володимира Зеленського, - щоб в Кремлі не образились!

Націннішим, що було в ефірі програми Савіка Шустера - інформація про останніх вбитих українських військовослубовців в зоні ООС та відео української розідки, яке підтверджує, що на українській території діють диверсійні групи РФ!!!

Доки відео гуляло в інтернеті, ФСБ ще якось пережило цей ляпас. Але демонстрація його на всеукраїнську аудиторію в прайм-тайм непоміченим залишитись не може! А команда Володимира Зеленського наразі робить все, щоб прискорити зустріч Нормандської Четвірки (яка має відбутись ось-ось лише карантин скінчиться) та прозвітувати про «небачені перемоги» в переговорах, які насправді лише поступки та загравання з кремлем, щоб отримати для себе фіктивну картинку, про яку можна записати красиве відео для фейсбуку Президента.

Чергове нагадування всій Україні про злочини РФ, які вона щодня коїть на території України, підкріплене відеодоказами української розвідки, аж ніяк не сприяє формуванню іміджу «миротворців» як для самого Володимира Зеленського, так і для Кремля. Медійна команда Офісу Президента не вигадала нічого кращого ніж спробувати зірвати ефір, а потім відволікти увагу від найважливішого на скандал Олександра Дубінського з командою Савіка Шустера.

Інтерв’ю Дмитра Гордона із Гіркіним, яке вийшло прямісінько під час заходів із вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу, лише підтверджує написане вище. Для зручності ОП в українському інформаційному полі не має бути ВІЙНИ! Не має бути доказів злочинів РФ проти України! Так ніби якщо цього не показали по телевізору, то цього немає і в реальності. І тоді можна всім розказати маячню про неймовірні успіхи у миротворчій діяльності Банкової та Кремля. Канали Медведчука і без прохань із ОП злочинів РФ не бачать. Дмитро Гордон транслює інтерв’ю з Поклонською та Гіркіним. Інші насолоджуються темою карантина та коронавірусу. Аж тут раптом в прайм-таймі на всю Україну показали, що ВІЙНА йде і диверсійні групи РФ вбивають українських військовослужбовців на українській території! Якраз напередодні «успішних» перемовин Нормандської Четвірки, які «ось-ось мають відбутись».

Кількахвилинне відео про реальність на Донбасі стало льодяним душем для Банкової, бо не варто цілодобово стирчати в теплій ваній - можна розмокнути та порепатись, і тоді відео для фесбуку не дуже красиві вийдуть.

ПС: сьогоднішня прес-конференція і по змісту, і по атмосфері теж в описаному тренді. Нажаль...