Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України,за 16 листопада 2020 року

17 Nov 2020 EET

Офіційні Анонси та Події

Людмила Осадча

 

МВС у співпраці з Міністерством у справах ветеранів випустило оновлення чат-боту #ДійПротиНасильства

Це вже третє оновлення чат-боту, і тепер в ньому доступна інформація про територіальні органи Міністерства у справах ветеранів для тих, хто цього потребує.

 

МКІП: У Софії Київській проходить виставка ескізів великого Державного герба

З 13 до 27 листопада у виставкових залах “Хлібня” Національного заповідника “Софія Київська” проходить виставка робіт, що надійшли на конкурс на найкращий ескіз великого Державного герба України. Всього представлено 112 робіт.

 

Закупівлі у сфері організації харчування в закладах освіти – Мінекономіки надало рекомендації

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства розробило методичні рекомендації закупівель у сфері організації харчування в закладах освіти. Відповідний лист МОН направило місцевим департаментам освіти 13 листопада 2020 року.

 

Відбулися Комітетські слухання щодо реформи системи оплати праці на державній службі

Під час слухань обговорено передумови та етапи реформи системи оплати праці, концептуальні засади нової моделі оплати праці, яка ґрунтується на класифікації посад, а також єдині підходи до реформування системи оплати праці та законодавчу ініціативу щодо їх впровадження. Проаналізовано міжнародний досвід з питань оплати праці державних службовців, що ліг в основу розробленої фахівцями НАДС моделі класифікації посад державної служби. 

 

Затверджено форму акта, що складається за результатами перевірки Держенергонагляду

Міністерство енергетики України затвердило уніфіковану форму акта, що  складається за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері електроенергетики та у сфері теплопостачання.

 

Пенсійний фонд України продовжує фінансування пенсій листопада

На пенсійні виплати сьогодні спрямовано 2,1 млрд грн. Забезпечено фінансування пенсій листопада на загальну суму 25,1 млрд грн.

 

Денис Шмигаль: Прозорі правила ринку й усунення регуляторних бар’єрів є важливими для залучення інвестицій в Україну

Найперспективнішими сферами для інвестицій в Україні є агропромисловий комплекс, енергетика, інфраструктура, а також ті сфери, де Україна має конкурентні переваги, зокрема, ІТ. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу на 17-му Віденському економічному форумі — Діалог майбутнього 2020.

 

Максим Степанов: У разі дотримання правил карантину вихідного дня країні вдасться уповільнити поширення COVID-19

Максим Степанов нагадав, що аналогічний механізм протидії коронавірусній хворобі був запроваджений в Ізраїлі влітку цього року. Тоді унаслідок введення карантину вихідного дня за три тижні країні вдалося знизити рівень захворюваності на 20%.

 

За минулий тиждень нараховано майже 2,5 млн грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій

За підсумками 9-15 листопада цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 16 тис. транспортних засобів, складено 258 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано майже 2,5 млн гривень плати за перевантаження.

 

Національна служба здоров’я закликає чоловіків подбати про своє здоров’я: рання діагностика раку простати є безоплатною

З початку дії в Україні Програми медичних гарантій електронне направлення до уролога отримали 175 тисяч 714 пацієнтів. З них - понад 78 тисяч пацієнтів вже отримали консультацію.

 

У Раді зареєстровано законопроект щодо децентралізації повноважень в організації пасажирських автоперевезень, - Владислав Криклій

Мова йде про передачу цих повноважень від райдержадміністрацій до облдержадміністрацій або об’єднаних територіальних громад (ОТГ). 

 

Прем’єр-міністр провів онлайн-нараду з міськими головами

Денис Шмигаль зазначив, що Уряд зараз шукає шляхи, які дадуть змогу пригальмувати процес зростання кількості захворілих на COVID-19: від адаптивного карантину до вдосконалення карантину вихідного дня. За його словами, запроваджені заходи стосуються здебільшого трьох галузей.

 

Укрпошта залучає 63 млн євро від ЄБРР на розвиток інфраструктури, - Владислав Криклій

 16 листопада Міністерство інфраструктури України, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) та національний поштовий оператор «Укрпошта» підписали угоду про надання кредиту у розмірі 63 млн євро для закупівлі та внутрішнього оснащення близько 1900 автомобілів пересувних поштових відділень, а також для будівництва 3-х сучасних автоматизованих сортувальних центрів.

 

Контент-платформа, поради психологів, чатбот – МОН та ЮНІСЕФ в Україні запускають кампанію НУМО про важливість дошкільного розвитку

Кампанія допоможе батькам зрозуміти необхідність високоякісного дошкільного навчання, побудувати ефективну комунікацію з дитсадками та допомогти розвивати навички в дітей.

 

Держприкордонслужба: У пункті пропуску «Ужгород», що на кордоні зі Словаччиною, відкрито пішохідний рух

Контрольні операції щодо осіб та транспортних засобів у пункті пропуску «Ужгород» здійснюватимуться з 08.00 до 20.00 (за київським часом).

 

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 16 листопада в Україні зафіксовано 9832 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей - 354 медпрацівників – 360).

 

 

Докладніше можна прочитати на Урядовому порталі www.kmu.gov.ua та сторінках Кабінету Міністрів України у соціальних мережах.