Запрошуються студенти та абітурієнти нашого краю до участі в соціальній програмі Scholarship

Запрошуються студенти та абітурієнти нашого краю до участі в соціальній програмі Scholarship
19.05.2020
Культура

Запрошуються студенти та абітурієнти нашого краю до участі в соціальній програмі Scholarship

Цього разу відкрито 9 номінацій

Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському вищому навчальному закладі. Про це повідомила у листі кураторка соціальних і благодійних проектів Лілія Ярмоленко. «Ми оплачуємо навчання в усіх закладах – як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів», – зазначає вона.

Наразі відкрито 9 номінацій:

17 000 грн. - https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz… (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship – scholarship@kyiv.repair)

21 500 грн. - https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-komp… (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@nadomu.kiev.ua)

20 000 грн. - https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.com.ua)

44 000 грн. - https://www.lumident.kiev.ua/sotsialnaja-programma-scholars… (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua)

18 000 грн. - https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events обо через форму зворотного зв’язку)

27 000 грн. - https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lukashuk.dc@gmail.com)

30 000 грн. - https://autoclav.com.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@autoclav.com.ua)

17 000 грн. - https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@geospektr-7.com.ua)

500 EUR - https://wellcoinpay.com/scholarship-program/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@wellcoinpay.com)

Участь повністю безкоштовна.

Пресслужба облради