У Мукачівському замку відкриють персональну виставку художниці Тетяни Рибар

05 Jun 2021 EEST

Огляд Культурних Новин

Ганна Готьє

10 червня у виставковій залі однієї з галерей Мукачівського історичного музею буде відкрито персональну виставку живопису «Мій кольоровий світ» художниці Тетяни Рибар.

У експозиції представлено понад 50 творчих робіт, створених за останні два роки у техніці олійного живопису. Основним джерелом натхнення художниці є пленерні студії, роботи з натури. Головна мета виставки живопису: поділитися з глядачем відчуттям світла, кольору, настроєм, заглибити його у внутрішній власний світ, отримати емоційний енергетичний заряд творчого стану.

На вернісажі презентуватиметься також нова збірка поезій авторки «Башта солоної риби».

Виставка живопису «Мій кольоровий світ» є третьою персональною виставкою і експонуватиметься у Мукачівському замку до 10 липня.

Довідка.

Рибар Тетяна Стефанівна – художниця, поетеса. Народилася 23.08.1959 року у м. Мукачеві. Закінчила Львівський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-геодезист та Карпатський університет ім. А. Волошина за фахом психолога, здобула рівень магістра образотворчого та декоративного мистецтва у Херсонському державному університеті. Член творчого об’єднання «Райдуга», та арт-клубу «Палітра спектр». Учасниця багатьох колективних регіональних, всеукраїнських і міжнародних виставок живопису та художніх пленерів.

З 2017 по 2021 роки – голова Мукачівського літературного об’єднання «Рідне слово». Нині завідувачка Мукачівського літературно-мистецького музею. Авторка дитячих книжок, поетичних збірок та збірки новел. Лауреатка літературної премії імені Юрія Мейгеша та Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича.

Мукачівська міська рада

Мукачівська міська рада