5 українських дизайнерів представлять проект в межах London Fashion Week

28 окт 2020 EET

Огляд Культурних Новин

Ганна Готьє

LITKOVSKAYA, FROLOV, ARTEMKLIMCHUK, DZHUS і PRZHONSKAYA в колаборації з українськими ілюстраторами, фотографами, художниками та музикантами представлять проект Ukraine is the Centre of My Universe в онлайн-форматі. Мета руху — демонстрація українських креативних індустрій світові під час найвідоміших визначних подій. Презентація ввійшла до офіційного графіку Лондонського тижня моди, який проходитиме з 17 по 22 вересня.

21 вересня о 21:30 роботи дизайнерів будуть представлені у форматі стріму віртуальної вечірки. Проект реалізує команда Ukrainian Fashion Week за підтримки Українського культурного фонду.

«Ukraine is the Centre of My Universe – це 3D-світ, штаб-квартира якого втілена у форматі магазину вінілових платівок. У магазині розташовано потаємні двері, що ведуть до шоуруму українських дизайнерів», — йдеться на сайті UFW.

Ukraine is the Centre of My Universe – місце, де зустрічаються унікальні індивідуальності, які є частиною динамічного еволюційного процесу створення сучасного образу креативної України. Тут вони обмінюються ідеями, досвідом, щоб разом творити нове. Простір відображає мультидисциплінарність загальної концепції та поєднує у собі музичні, візуальні та fashion-медіа.