6000 пачок сигарет виявили прикордонники

[node:title]
27.05.2020
Кримінал

Сьогодні вранці, прикордонники Мукачівського загону, попередили дві спроби незаконного переміщення тютюнових виробів. Спершу, у ході реалізації інформації, що надійшла від співробітників внутрішньої та власної безпеки, близько 4-ї години ранку, прикордонний наряд відділення «Вилок» за 50 метрів до українсько-угорського кордону виявив 4 ящики з двома тисячами пачок сигарет.

Ще одну спробу протиправної діяльності припинили військовослужбовці відділення «Дюла» на українсько-румунській ділянці держрубежу. Близько 6-ї години ранку, у ході перевірки інформації, що надійшла від співробітників оперативно-розшукового відділу Мукачівського загону, прикордонний наряд помітив групу осіб, які несли в бік кордону пакунки з контрабандним куривом. За 300 метрів до кордону, пачкарі, побачивши прикордонників, покидали свої ноші та, скориставшись значним віддаленням від наряду, вдались до втечі.

На місцевості втікачі покинули 8 ящиків з чотирма тисячами пачок сигарет. Тютюнові вироби доставлено до прикордонних підрозділів, згодом їх передадуть співробітникам ДФС.  Тривають заходи по встановленню причетних до даного правопорушення осіб.