Новини ОТГ

TOP

Новий скандал довкола міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. За даними видавництва директорка ДП «Український державний центр міжнародної освіти» О.О..

Огляд Українських Новин

Марія Остапчук

Куди поділись 11 мільйонів гривень на ремонт приймального відділення КНП «Тячівська районна лікарня», чому будівельників не розраховують, а роботи проводив невідомо хто - чергова афера директора Яринича! Роботи практично підійшли до логічного завершення, пише у ФБ НКП "Тячівська районна лікарня"..

Напередодні чергового суду над вбивцею моєї дружини Безручко О.М. мене в центрі міста Хуст 14.06.2021 року в людному місці перестає його батько який погрожував..

Огляд Подій Закарпаття

Юля Основ'яненко

Locale

Україна набрала 48 зі 100 можливих балів в міжнародному Індексі інтеграції мігрантів MIPEX, який оцінював політики інтеграції іноземців у 52-х країнах світу. Про це повідомляє аналітичний центр..
Чотирьох іноземців, підозрюваних у зґвалтуванні жінки, затримали правоохоронці на Закарпатті. Про це повідомляє Патрульна поліція Закарпатської області. За інформацією відомства, 6 грудня близько 6-ї..

Громадська організація “Центр протидії корупції” представила звіт “Медичні закупівлі 2018-19 та «рецидив» корупційної хвороби 2020-го” щодо закупівельних циклів ліків для онкохворих пацієнтів..

Social

Culture

World

Sport

News Of Justice

Official

Politica

У липні перетини кордону подвоїлися - дані ДПСУ

У липні загальна кількість перетинів кордону України склала 1 млн 960,7 тисячі, що удвічі більше, ніж у червні. Про це повідомили у Державній прикордонній службі України у відповідь на запит “Європи без бар’єрів”. Перетинів кордону громадянами України у липні зафіксовано 1 млн 578,1 тисячі, з них