В Ужгороді впродовж вихідних триватимуть велозмагання (фото)

Другий етап Відкритого весняного Кубку України в багатоденній гонці з велоспорту-шосе та Чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайк продовжується знову цими вихідними в Ужгороді.

У четвер знову на Минайській відбулася гонка-пролог (шосе), що знову мала за мету популяризувати велоспорт серед населення та привернути увагу влади до велодоріжок та доріг.

18 березня на подвір’ї ліцею „Лідер” – ЗОШ № 20 відбулися урочистості, в яких взяли участь всі спортсмени велосипедисти, а це загалом понад 200 осіб. За участі заступника Ужгородського міського голови – О.Білака, голів облорганізацій федерації велоспорту – В.Ледіди, голови обласного відділення НОК України – І.Риляка, ФСТ „Спартак” – М.Щадея та директора ліцею-школи – М.Комарницького.

Від голови Федерації велоспорту України О.Башенка були вручені подяки за сприяння в розвитку велоспорту керівникам: міста (Б.Андріїв), патрульної поліції (Ю.Марцинишин), охорони здоров’я (В.Маркович), ФСТ „Спартак” (М.Щадей), ліцею-ЗОШ № 20 (М.Комарницькому).

Цей день змагань знову приніс радісні моменти, оскільки наші ужгородці спартаківці Володимир Козловський (МСУ, ЧЗКУ) та Том Рего знову підкорили і в цей раз першими складну дисципліну в маунтенбайку „індивідуальну гонку в гору”, що на Невицькицькозамківській горі.

Результати МТБ

Чемпіони та призери, індивідуальна гонка в гору, 18 березня

Чоловіки:

1 Козловський Володимир Олексійович Закарпаття (Спартак)

2 Русія Тімур Бежанович Донецька

3 Цветов Дмитро Віталійович Луганська

Жінки:

1 Слободян Ірина Йосипівна Тернопільська

2 Набережна Катерина Сергіївна Луганська 

3 Гуцан Олена Степанівна Кіровоградська

Юніори:

1 Рего Том Робертович Закарпаття/Харківська (Спартак)

2 Буклєй Антон Олександрович Харків

3 Кочетов Сергій Сергійович Луганська

Юніорки:

1 Грузевич Ніна Володимирвна Хмельницька

2 Кулинич Ольга Павлівна Київська

3 Мельничук Вікторія Андріївна Хмельницький

Юнаки:

1 Пономар Андрій В'ячеславович Чернігівська

2 Сухопалов Микола Сергійович Харків

3 Денисенко Владислав Олександрович Чернігівська

Дівчата:

1 Северинова Інга Русланівна Хмельницький

2 Олійник Ганна Донецька

3 Алтухова Марина Володимирівна Харківська

4 Веклюк Ніколетта Миколаївна Закарпаття (Спартак)

Мол. юнаки:

1 Гудима Олександр Андрійович Рівненська

2 Хотульов Денис Володимирович Чернігівська

3 Сьотка Максим Вінницька

Мол. дівчата:

1 Полєтаєва Карина Сергіївна Хмельницький

2 Калинюк Юлія Степанівна Хмельницький

3 Шиманівська Ірина Петрівна Волинська